Rychlé vyhledávání

Reklama

Zjistěte proč zvolit ESET


Zpoplatnění Facebooku

První výskyt: 05.2010
Verze 1 (květen 2010 - "od zítra")

Dobrý den, mohu vám říci, že Facebook oznámil, že od zítra se bude platit 12 eur za měsíc, musí se rozozaslať tato zpráva minimálně 15 svým kontaktům a stát vás označí přezdívkou "Gold", takže nemusíte platit. Pokud nevěříte zkuste to sami. Zkopírovat a vložit, i když jsou spojené ... to je vážné, informace pochází ... od spolehlivého a důvěryhodného zdroje


Verze 2 (květen 2010 - "od 1.1.2011")

Provozovatel Facebooku ho zvažuje od 1.1.2011 službu zpoplatnit! Nebude to za moc, odhaduje se cena asi 2 dolary měsíčně, což je necelých 40,-korun měsíčně. Ale... Na celém světě vznikají petice, které se proti tomu bouří.


Verze 3 (prosinec 2014)

Čus, facebook už se musí platit...toto si přečtěte:mohu vám říci, že facebook oznámil, že od příštího měsíce se bude platit 12 eur za měsíc, musí se rozozaslat tato zprava minimálně 15 svým kontaktům a stát vás označí přezdivkou gold coz znamena ze nemusite platit, zprava je proverena duverni zdrojem.


Verze 4 (Leden 2017)

Od sobotního rána facebook bude stát za poplatek. Pokud máte alespoň 10 kontaktů poslat tuto zprávu. Tímto způsobem budeme vidět, že jste vášnivý uživatel a vaše logo bude modré () a bude i nadále zdarma. (Jak je uvedeno v novinách dnes. Facebook bude stát 0.01 ps za zprávu. Poslat tuto zprávu 10 lidem. Když to uděláte světlo se rozsvítí modrá jinak facebook bude aktivovat vyúčtování.


Verze 5 (Září 2017)

Ahoj Jsem Mark, ředitel Facebooku.
Ahoj všichni, zdá se, že všechna varování jsou skutečná.
Použití Facebooku bude stát za peníze. Pokud odešlete tento řetězec na 18 odlišných od vašeho seznamu, vaše ikona bude modrá a bude zdarma pro vás.
Pokud mi nevěříte, zítra v 18:00 Facebook bude uzavřen a otevřít ji budete muset zaplatit. To je vše podle zákona. Tato zpráva má informovat všechny uživatele, že naše servery byly v poslední době velmi přetížené. Žádáme vaši pomoc při řešení tohoto problému. Požadujeme, aby naši aktivní uživatelé předali tuto zprávu každému uživateli ve vašem seznamu kontaktů, aby potvrdili naši aktivní uživatelé Facebooku.
Neodesíláte-li tuto zprávu všem vašim kontaktům na facebook, váš účet zůstane neaktivní s důsledkem ztráty všech vašich kontaktů bez přenosu této zprávy. Váš SmartPhone bude aktualizován během dalších 24 hodin, bude mít nový design a novou barvu pro chat. Vážení uživatelé Facebooku, budeme dělat aktualizaci pro Facebook od 23:00 hod. až do dnešního dne. Pokud toto neodesíláte všem vašim kontaktům, bude aktualizace zrušena. Nebudete mít možnost chatovat se zprávami ve facebooku.
Budete muset zaplatit kurz, pokud nejste častým uživatelem. Pokud máte alespoň 10 kontaktů, pošlete tuto SMS a logo se změní na červenou, což znamená, že jste uživatel Potvrdil ... Dokončíme to zdarma. Zítra začnou shromažďovat zprávy pro Facebook na 0,37 centu. Předat tuto zprávu více než vašim 9 kontaktům a bude vám zdarma pro vás. Sledujte a míč se změní na zelenou. Udělejte to a uvidíte, že Facebook je nyní zdarma. Posílejte na 10 lidí, abyste znovu aktivovali službu bez nákladů.

Podobné zprávy

Doplňující odkazy

 
Adresa stránky: http://www.hoax.cz/hoax/zpoplatneni-facebooku/
Alternativní odkaz: http://www.hoax.cz/index.php?section=hoax&action=hoax_detail&id=1080

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání 2017 - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Konference SECURITY
Internetem Bezpečně
Projekt E-Bezpečí
Viry.cz
MANIPULÁTOŘI.CZ
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
SDRUŽENÍ INTERNETOVÝCH OBCHODŮ  Internet-Shops.cz
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
SECIT.SK
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Levna-vejce