Rychlé vyhledávání

Reklama

Diskuse k tématu - Scam419


SVOBODNÁ JÚLIA
02.09.2024 v 17:52
Dobrý den. Potřebujete rychlé financování nebo potřebujete peníze, aby se vaše projekty bez komplikací staly skutečností? Získejte půjčku, kterou potřebujete, během okamžiku s flexibilními podmínkami a konkurenceschopnou úrokovou sazbou. Nejsem banka, jsou to moje vlastní peníze, které půjčím všem velmi rychle a snadno. Mám velmi vysoký kapitál na poskytování krátkodobých a dlouhodobých finančních půjček komukoli v nouzi s nízkou úrokovou sazbou, abych pomohl vyřešit různé finanční problémy a poskytl velkou finanční úlevu každému, kdo má potíže. Půjčku dostanete poctivě a rychle za pár minut, půjčka vám bude úspěšně poskytnuta bankovním převodem vy, kteří ji nutně potřebujete. Stačí poslat e-mailovou žádost a můžete získat půjčku rychle a snadno. Kontaktujte mě pro více informací o mé nabídce na email: svobodnajulia@gmail.com

KUŠMIDER MAREK
02.09.2024 v 17:51
Potřebujete půjčku od solidního soukromého investora? Ovlivňuje vás ekonomika? Chcete zlepšit své podnikání? Potřebujete půjčku na zahájení projektu? Jste zemědělec a potřebujete úvěr na financování svého zemědělského provozu? Potřebujete finanční podporu na stavbu domu nebo koupi nemovitosti? Potřebujete půjčku, abyste zaplatili své účty, vyřídili pochůzky nebo z jakéhokoli jiného důvodu? Jsem soukromý věřitel, který vám může pomoci s různými finančními potížemi. Jsou to moje vlastní peníze, které mohu půjčit lidem, kteří je opravdu potřebují. Abychom zaručili transparentnost a férovost, od začátku upřesňuji úrokovou sazbu a při zpracování žádosti o úvěr vás nepřekvapí žádné skryté poplatky, vše je od začátku ujasněno, abyste se mohli informovaně rozhodnout. Pokud byste chtěli více informací, abyste využili této skvělé příležitosti a získali rychlou a spolehlivou půjčku, kontaktujte mě nyní a bude to váš první krok k finanční svobodě. Kontakt na email: kusmidermarek4@gmail.com

Pavel Jonáš
02.09.2024 v 17:50
Dobrý den, Pokud nemůžete získat úvěr od bank nebo finančních organizací, riskujete, že se ocitnete v choulostivé situaci ve vztahu k projektu, který chcete financovat. Jak tedy reagujete? Pro rychlou spokojenost vřele doporučuji ve vší upřímnosti vám, které banka odradila nebo vám, kteří potřebujete naléhavou půjčku, abyste se obrátili na mou solidní, čestnou a důvěryhodnou nabídku soukromé půjčky. Uspořádejte svatbu, jeďte na výlet, kupte si auto nebo zaplaťte účty, financovejte jiné projekty nebo splácejte dluhy atd. Často jde o nákladné životní projekty, které vyžadují půjčení peněz. Jsem silný, čestný a důvěryhodný soukromý investor, který vám může nabídnout krátkodobé i dlouhodobé půjčky. S mou nabídkou půjčky je možné získat osobní půjčku, konsolidační půjčku, půjčku na financování vašich projektů nebo nákup s klíčovými výhodami a za jednoduchých podmínek. Mohu Vám pomoci i s exekucí nemovitostí, ale pouze do 5 mil. Kč, bez skrytých nákladů. Mohu vám pomoci s podmínkami přizpůsobenými vašim potřebám a financováním přizpůsobeným vašemu cíli, pokud mě budete kontaktovat. Ať už je účel vaší žádosti o půjčku jakýkoli, neváhejte mě kontaktovat, abyste zjistili výhody a podmínky mé nabídky půjčky. Neváhejte mi poslat e-mail, pokud byste chtěli více informací o nabídce půjčky nebo žádosti o půjčku. EMAIL: paveljonas.cz@gmail.com

Tony Harry
01.09.2024 v 03:19
WE OFFER ALL KINDS OF LOANS AT 3%. 781 / 5,000 NABÍZÍME VŠECHNY DRUHY PŮJČEK ZA 3%. POMŮŽEME KAŽDÉMU ZÍSKAT PŮJČKU, S HLADKÝMI A EFEKTIVNÍMI SLUŽBAMI. Nabízíme půjčky v rozmezí od 4 000 do 25 000 000 USD. Poskytujeme legitimní půjčky vážným jednotlivcům nebo obchodním firmám, které potřebují půjčky. naše půjčky jsou nabízeny se zvýhodněnou úrokovou sazbou, která je výhodná pro všechny. Dokážeme splnit vaše finanční půjčky. zájem o skvělou nabídku. Kontaktujte nás ještě dnes pro naléhavou půjčku prostřednictvím společnosti E-mail: tony_loanservice01@aol.com Název společnosti: Tony_Loan Service E-mail společnosti: tony_loanservice01@aol.com Odkaz společnosti WhatsApp: https://wa.me/+447535952651 Odkaz na firemní telegram: https://t.me/tony_loan_service

Tony Harry
01.09.2024 v 03:18
Potřebujete nějakou finanční pomoc, jako je půjčka? pokud ano, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: E-mail společnosti: tony_loanservice01@aol.com

Kuchta Ondřej
31.08.2024 v 19:55
Dobrý den, jsem člověk, který nabízí mezinárodní půjčky. Jelikož mám kapitál, se kterým mohu poskytovat krátkodobé i dlouhodobé půjčky od 20 000 do 80 000 000 Kč. mezi soukromými osobami všem, kdo to vážně potřebují, je úrok 3 % ročně zdarma. Poskytuji finanční půjčky, půjčky na nemovitosti, investiční půjčky, půjčky na auta, osobní půjčky. Svým klientům jsem k dispozici maximálně 2 dny od obdržení dotazníku. PS: Velmi vážné zprávy, tedy ti, kteří to nemyslí vážně, zdržte se Mail:kuchtaondrej21@gmail.com

Kuchta Ondřej
31.08.2024 v 19:50
Jsem certifikovaný, seriózní, legitimní a akreditovaný věřitel. Půjčuji peníze lidem, kteří potřebují finanční pomoc. Máte špatný úvěr nebo potřebujete peníze na zaplacení svých účtů? Tímto vás chci informovat, že poskytujeme spolehlivou pomoc příjemcům, protože vám rádi nabídneme půjčku. Poskytujeme půjčky od 50 000 Kč do 30 000 000 Kč se sazbou 2 % na dobu 1 až 25 let. E-mail: kuchtaondrej21@gmail.com

Kuchta Ondřej
31.08.2024 v 19:50
Rychlá půjčka pro fyzické osoby i firmy až do 70 000 000 Kč. Pro jakýkoli účel, včetně konsolidace půjček. Úrokové sazby od 3 % ročně. Rozhodnutí a vyplacení půjčky do 24 hodin (1 den). Minimální formality. Pro soukromé podniky, státní úředníky a veřejné společnosti. Poskytujeme služby firmám i jednotlivcům z celé republiky. Zveme vás, abyste nás kontaktovali. E-mail: kuchtaondrej21@gmail.com

MARIA KAMAKOVA
30.08.2024 v 13:21
Okamžité úvěrové půjčky a financování Nabízíme podnikatelský úver, osobní pujcku, úver na auto, pujcku, studentský úver, podnikatelský zájem, lian pro obchodní expanzi v rozmezí od jakékoli cástky. Naše nabídka je jednoduchá a rychlá. nabízíme pujcku jak investorum, tak spolecnostem. e-mail: mariakamakova@seznam.cz

Kuchta Ondřej
30.08.2024 v 02:20
Potřebujete osobní nebo podnikatelskou půjčku bez stresu s rychlým schválením? Pokud je odpověď ano, kontaktujte nás. Nyní nabízíme půjčky s úrokovou sazbou 3%. Naše půjčka je bezpečná, pro více informací a žádostí nás kontaktujte e-mailem: kuchtaondrej21@gmail.com

Kuchta Ondřej
30.08.2024 v 02:14
Zaostávat finančně? Hledáte půjčku? Nabízíme osobní půjčky, podnikatelské půjčky, studentské půjčky, půjčky na auta a půjčky před výplatou od 20 000 Kč do 10 000 000,00 Kč za 2% úrokovou sazbu. Pro více informací nás kontaktujte emailem: kuchtaondrej21@gmail.com

Kuchta Ondřej
30.08.2024 v 02:11
Ahoj, Hledáte spolehlivého poskytovatele půjček, nebaví vás odmítat banky a hypotéky, nebaví vás sehnat finanční prostředky na financování vašeho podnikání nebo jste finančně v rozpacích, že nemůžete splácet své dluhy a účty? Myslíte si, že byste dostali finanční pomoc? zatímco dnes si udělejte čas a vezměte si zaručený a zajištěný úvěr ještě dnes, kontaktujte nás na e-mailu: kuchtaondrej21@gmail.com

Jan
29.08.2024 v 21:11
Rychlá a okamžitá nabídka půjčky Jste jednotlivec nebo profesionál? Potřebujete hotovostní půjčku k vyřešení finančních problémů? Nebo se konečně dostat ze slepé uličky způsobené bankami zamítnutím vašich žádostí o úvěr? Nebojte se, máme kapitál použitý k poskytování krátkodobých i dlouhodobých úvěrů od 50000 do 5 500 000 Kč s úrokovou sazbou 3 % po celou dobu splácení. Nabízím finanční půjčky ve všech následujících oblastech: E-mail : jungrjan37@gmail.com

Jungr
29.08.2024 v 19:36
Rychlá a okamžitá nabídka půjčky Jste jednotlivec nebo profesionál? Potřebujete hotovostní půjčku k vyřešení finančních problémů? Nebo se konečně dostat ze slepé uličky způsobené bankami zamítnutím vašich žádostí o úvěr? Nebojte se, máme kapitál použitý k poskytování krátkodobých i dlouhodobých úvěrů od 50000 do 5 500 000 Kč s úrokovou sazbou 3 % po celou dobu splácení. Nabízím finanční půjčky ve všech následujících oblastech: E-mail : jungrjan37@gmail.com

Eli
29.08.2024 v 14:30
Jsem velmi nadšený poté, co jsem dostal svou osobní půjčku na nákup auta od WESTLAKE LOAN poté, co jsem byl dvakrát podveden falešnými věřiteli. překvapení, dnes jsem dostal půjčku 25 000 eur. Doporučuji všem z vás, kteří potřebují půjčku, aby kontaktovali West Lake prostřednictvím e-mailu se žádostí o půjčku: Loanwestlake@gmail.com telegram___https://t.me/loan59

Alicja Skowrońska
07.08.2024 v 04:26
Ahoj Potřebujete naléhavou půjčku? Poskytujeme osobní půjčky? Obchodní půjčky; Půjčky na bydlení? Zemědělské půjčky? Půjčky na vzdělání? Půjčky na konsolidaci dluhu? Půjčky na kamiony? Půjčka na auto? Hotelové půjčky? Refinancování úvěrů? a další školní půjčky? Startovací půjčky? .Nabízíme 2% úrokovou sazbu! Kontaktujte nás prostřednictvím: (alicjaskowroska@outlook.com) Alicja Skowrońska

JAN JUNGR
06.08.2024 v 09:07
Nejlepší nabídky půjček v ČR. Jsem jednotlivec, který nabízí mezinárodní půjčky. S kapitálem, který bude použit na poskytování půjček mezi jednotlivci v krátkodobém i dlouhodobém horizontu v rozmezí od 50 000 do 2 000 000 Kč všem vážným lidem, kteří to skutečně potřebují, úroková sazba 2 % ročně poskytuje finanční půjčky, půjčky na nemovitosti , investiční půjčky, půjčky na auta, osobní půjčky. Jsem připraven uspokojit své zákazníky maximálně do 1 dnů od obdržení vaší žádosti. Email: jungrjan37@gmail.com

stanislav
05.08.2024 v 23:00
prodáváme všechny druhy léků Morfin Zolpinox Sanval Frontin Adderall Ritalin Oxykodon Xanax Adipex retard Neurol Lexaurin Rivotril Hypnogen,Rohypnol,Dimetokain (larokain/DMC) MorfinJWH-018, 1-pentyl-3-(1-naftoyl)indolmefedron (4-MMC, 4-methylmetkatinon)4-Fluoramfetamin (4-FA, 4-FMP nebo Fluoramfetamin (4-FA, 4-FMP nebo Flux)ketamin, Flunitrazepam, Gabapentin, Heroin, Hydrochlorothiazid, Hydrokodon, Klonopin, Ketamin, Lexapro, Metoprolol, JWH-018, Morfin, Neurontin, Nimetazepam, Naproxen, Norvasc, Tramadol, Trazodon, Valiumxol, Triazolo. ( stanislavjosef5@gmail.com )

Jungr
05.08.2024 v 21:06
Financování úvěrem do 24 hodin Dobrý den, podnikateli českého původu. V rámci boje proti chudobě a bankovnímu vyloučení nabízím online: - Komerční půjčky - Osobní půjčky - Půjčky na financování - Půjčky na nemovitosti A to vše v rozmezí od 30000 Kč do 30 000 000 Kč. Úroková sazba úvěru je 2 % z celého úvěru a podmínky úvěrové nabídky jsou velmi jednoduché. Požadované půjčky získáte do 24 hodin: E-mail : jungrjan37@gmail.com

Kuchta Ondřej
04.08.2024 v 13:33
Jsem certifikovaný, seriózní, legitimní a akreditovaný poskytovatel půjček peněz Marie Kamakové. Půjčuji peníze lidem, kteří potřebují finanční pomoc. Máte špatný úvěr nebo potřebujete peníze na zaplacení svých účtů? Rád bych vás pomocí tohoto média informoval, že příjemcům poskytujeme spolehlivou pomoc, protože vám rádi nabídneme půjčku. Email.kuchtaondrej21@gmail.com

Kuchta Ondřej
04.08.2024 v 13:32
Seriózní a spolehlivá nabídka půjčky 24hodinová nebankovní půjčka. Potřebujete financování pro svůj domov, pro své podnikání, na nákup auta, na nákup motocyklu, na zahájení vlastního podnikání, na své osobní potřeby, o tom nepochybuji. Nabízím osobní půjčky od 30 000 do 90 000 000 Kč s roční úrokovou sazbou 3%. Bez ohledu na množství. V žádosti o půjčku uveďte přesnou částku, kterou chcete splatit, a datum splátky. Napište nám na email: kuchtaondrej21@gmail.com

Kuchta Ondřej
04.08.2024 v 13:12
Jsem certifikovaný, seriózní, legitimní a akreditovaný poskytovatel půjček peněz Marie Kamakové. Půjčuji peníze lidem, kteří potřebují finanční pomoc. Máte špatný úvěr nebo potřebujete peníze na zaplacení svých účtů? Rád bych vás pomocí tohoto média informoval, že příjemcům poskytujeme spolehlivou pomoc, protože vám rádi nabídneme půjčku. Email.kuchtaondrej21@gmail.com

Kuchta Ondřej
04.08.2024 v 13:11
Seriózní a spolehlivá nabídka půjčky 24hodinová nebankovní půjčka. Potřebujete financování pro svůj domov, pro své podnikání, na nákup auta, na nákup motocyklu, na zahájení vlastního podnikání, na své osobní potřeby, o tom nepochybuji. Nabízím osobní půjčky od 30 000 do 90 000 000 Kč s roční úrokovou sazbou 3%. Bez ohledu na množství. V žádosti o půjčku uveďte přesnou částku, kterou chcete splatit, a datum splátky. Napište nám na email: kuchtaondrej21@gmail.com

KAMAKOVA
03.08.2024 v 10:58
Speciální nabídka finančních služeb Investice a půjčky soukromým podnikatelům v ČR Investice a půjčky jednotlivcům a firmám. Hledáte půjčku na obnovu vašeho podnikání, ať už se jedná o projekt nebo nákup nemovitosti. Banka ale nabízí podmínky, které nemůžete splnit. Jsem fyzická osoba a nabízím půjčky od 40 000 do 50 000 000 Kč, což umožňuje občanům platit měsíční splátky. Pro více informací mě prosím kontaktujte: mariakamakova@seznam.cz

Pavlína Světlíková
02.08.2024 v 23:17
Nabízíme flexibilní půjčky pro podnikatele až do výše 2 000 000 Kč přizpůsobené vašim individuálním potřebám, poskytované soukromým investorem. S výhodným úrokem a bez jakýchkoliv poplatků předem. Podmínkou je vlastnit nemovitost, zástava není nutná. Naše služby zahrnují možnost konsolidace nevýhodných půjček a mikropůjček, vyplacení exekucí a poskytnutí hotovosti na cokoli, co potřebujete. E-mail: pavlinasvetlikova9@gmail.com

Pavlína Světlíková
02.08.2024 v 23:15
Okamžitá nabídka soukromé půjčky Dobrý den, opravdu potřebujete financování a půjčku na dokončení vašich projektů, domů, podnikání, nákupu pozemku, nemovitosti? nyní existuje řešení, jak získat půjčku. Poskytnu Vám rychlou půjčku do 2 hodin bankovním převodem na Váš účet. Pokud opravdu potřebujete seriózní a naléhavou půjčku, kontaktujte mě nyní a budete spokojeni, E-mail:pavlinasvetlikova9@gmail.com

Pavlína Světlíková
02.08.2024 v 23:13
pro české jedince. Nabízím půjčky od 30 000 do 10 000 000 Kč všem lidem schopným splácet s úrokovou sazbou 2% ročně. Podle požadované částky. Já to dělám - Finanční půjčka - Půjčka na nemovitost - Investiční půjčka - Půjčka na auto - Konsolidační dluh - Půjčka na výplatu - Osobní půjčka - Nacházíte se ve složce Kontaktujte mě, pokud si potřebujete půjčit.E-mail: pavlinasvetlikova9@gmail.com

Pavlína Světlíková
02.08.2024 v 23:11
Seriózní a spolehlivá nabídka půjčky 24hodinová nebankovní půjčka. Potřebujete financování pro svůj domov, pro své podnikání, pro nákup auta, pro nákup motocyklu, pro zahájení vlastního podnikání, pro vaše osobní potřeby, o tom nepochybuji. Nabízím osobní půjčky od 30 000 do 10 000 000 Kč s roční úrokovou sazbou 2%. Bez ohledu na množství. V žádosti o půjčku uveďte přesnou částku, kterou chcete splatit, a datum splátky. Napište nám své osobní půjčky:E-mail pavlinasvetlikova9@gmail.com

Šárka Vizinová
28.07.2024 v 23:11
Potřebujete půjčku na splacení dluhu nebo zaplacení účtů nebo zahájení nového podnikání? Půjčka na financování vašeho projektu? Nabízíme garantované úvěrové služby. O půjčku můžete žádat od 20 000 Kč do 80 000 000 Kč. Jsme připraveni půjčit každému, kdo je schopen splnit podmínky pro splacení. kontaktujte nyní pro více informací na e-mailu: sarkavizinova48@gmail.com

KAMAKOVA
23.07.2024 v 10:57
Rychlé nebankovní půjčky Získejte peníze na účet ještě dnes. V případě předčasného splacení úspora úroků. Půjčit si můžete od 30 000 Kč do 1 000 000 Kč se sazbou 3 %. Doba splácení až 360 měsíců. Poskytujeme půjčky zaměstnancům, důchodcům, ženám na MD, podnikatelům a firmám. Email: mariakamakova@seznam.cz

Vložit příspěvek do diskuse

















Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé