Rychlé vyhledávání

Reklama

Vyzkoušej zdarma - Prémiová internetová ochrana pro Windows


Diskuse : Dívenka se ztrátou paměti po Tsunami - Znáte tuto holčičku?


REA
16.08.2006 v 15:16
Mne to prislo dnes, 16.8.2006 - takze to strasi este stale na nete!

pH
21.01.2005 v 15:14
Teď mně přišla další varianta tohoto hoaxu (připojuju), která je zřejmě "vývojově starší", poněvadž obsahuje alespoň http:// příslušné nemocnice a telefon. Obstojí návrh, že hoax se může stát hoaxem z původně dobře zamýšlené i dobře formulované zprávy, která ztratí na aktuálnosti? Každý člověk by se měl přinejmenším podívat na nějaký hoaxový web a pokud zjistí, že původně dobrá zpráva je naktuální anebo zkomolená, tak ji už dál neposílat.
Petr

-----------------------------------------------------------------------

DŮLEŽITÉ!
TATO HOLČIČKA LEŽÍ V NEMOCNICI V PHUKET V THAJSKU, NIC SI NEPAMATUJE. ZTRATILA SVÉ RODIČE. PROSÍM POŠLETE TUTO FOTOGRAFII DÁLE VE VAŠÍ FIRMĚ, PŘÁTELŮM A ZNÁMÝM...,MOŽNÁ JI NĚKDO POZNÁ.http://www.phuket-inter-hospital.co.th, Tel: +66 76 249-400 DÍKY

RICEVO E INOLTRO!
LA BIMBA SI TROVA NELL'OSPEDALE DI PHUKET,THAILAND HA PERSO I GENITORI, E NON RICORDA NIENTE NEANCHE LA NAZIONALITA' E PROBABILMENTE NON PARLA PER LO SHOCK FATE GIRARE LA MAIL FORSE QUALCUNO LA RICONOSCE!!!!!! http://www.phuket-inter-hospital.co.th, Tel: +66 76 249-400

IMPORTANT!
THIS LITTLE GIRL IS AT THE PHUKET HOSPITAL, THAILAND. SHE DOES NOT REMEMBER ANYTHING AND SHE LOST HER PARENTS. PLEASE FORWARD THIS E-MAIL FURTHER TO ALL YOUR FRIENDS AND COLLEAGUES. SOMEONE MIGHT REALIZE WHO SHE IS.http://www.phuket-inter-hospital.co.th,Tel: +66 76 249-400 THANK YOU.


(See attached file: pic00041.jpg)


hippie
18.01.2005 v 11:52
Pro 1. příspěvek:
Myslíš, že je účelné hledat německé rodiče někoho, kdo ví, jak se jmenuje (očekávám, že taky ví, odkud je), zaplavováním českých mailových adres? Nebylo by účelnější poslat mail německy nebo aspoň anglicky do místa, odkud děvče pochází? Takže tohle hoax je.

Jarek
14.01.2005 v 23:09
Jirko, kam se měla původní dresa vytratit? To měli po sobě nechat celý seznam adres, nebo počítat s tím že ho ho někdo po mně doplní? Blbost! Podle mě tuhle zprávu napsal nějaký naivka nebo si nejspíš někdo udělal z lidí legraci, použil fotku, napsal nějaký blábol a má radost jak se na to každý nachytá!

Jirka
14.01.2005 v 16:51
Když rozešlu takovouto prosbu o pomoc, budu automaticky očekávat, že se mi někdo ozve na adresu, ze které jsem mail poslal. Ta původní originální adresa se někam vytratila? To je ale chyba těch ostatních, kteří mail přeposílají, ten člověk s prosbou si to neuvědomí, že má uvést adresu do těla zprávy.

MK
14.01.2005 v 16:08
Když e-mail obsahuje nepravdivé a zavádějící informace a když v něm navic není uvedeno, kde by měli dívku hledat nebo na koho se obrátit (jako v tomto případě), tak je to opravdu pouhý otravný hoax!

14.01.2005 v 15:06
Když někdo hledá rodiče, rep. někoho, kdo je zná(al), po internetu, tak je to hoax?

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání 2017 - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
Cybersecurity Conference Prague 2019
ToolStore

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
SDRUŽENÍ INTERNETOVÝCH OBCHODŮ  Internet-Shops.cz
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
SECIT.SK
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Levna-vejce