Rychlé vyhledávání

Reklama

Vyzkoušej zdarma - Prémiová internetová ochrana pro Windows


Diskuse k tématu - Řetězové e-maily


Ota
12.10.2012 v 21:08
Dobrý den, několik dní koluje po facebooku pravděpodobný hoax, máte další zprávy, kde to údajně, a jestli vůbec, mělo být? Slyšel jsem, že u Břeclavi, další zase v Semilech, samozřejmě se stejným textem. PROSÍM ČTĚTE A SDÍLEJTE!!!!!!!! DNES ŠLY MALÉ HOLKY ZE ŠKOLY KOLEM 14.00 A U SOKOLOVNY STÁLO TMAVĚ MODRÉ AUTO, ASI FORD MONDEO,VYLEZL Z NĚJ CHLAP A SNAŽIL SE HOLKY DOSTAT DO AUTA!!!NAŠTĚSTÍ HOLKY ZAČALY KŘIČET A UTÍKAT A SLYŠEL TO KAMILČIN TAŤKA,KTERÝ VYŠEL Z DOMU.CHLAP V TEN MOMENT SKOČIL DO AUTA A UJEL!JE TO NAHLÁŠENÉ NA POLICAJTECH A ŠKOLÁCH, DÁVEJTE SI NA DĚCKA POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!

TO: Karolína
06.08.2012 v 11:57
jedna z variant starého hoaxu: http://www.hoax.cz/hoax/kontrola-aktivniho-uctu-facebooku-retezovym-e-mailem/

Karolína
05.08.2012 v 23:37
Toto se začíná šířit po FB: Přeposílám něco o čem si nejsem zcela jistá jestli to není nějaká blbost, ale poslalo mi to víc lidí, takže: přečtěte si to nebo budete vymazán z FB (řekli to i ve zprávách). Stvořitel Facebooku Mark Zucher řekl: \"FB je plný uživatelé. Více lidí si stěžovali, že Facebook je poslední dobou velmi pomalu. Důvodem je, že mnoho uživatelů není aktivních . tuto zprávu v příštích dnech poslu všem, aby zjistili kdo je a kdo není aktivny.Ak si aktivní posli tuto spravu alespon 15 lidem. Ty z Vas který tuto zprávu nepreposlu do 2 týdnů automaticky vymaže z FB, aby vytvořili nová místa a zrychlily FB.

František
20.06.2012 v 06:40
Blbost a navíc je to v databázi hoaxů http://www.hoax.cz/hoax/volby-2010---neplatne-hlasy/

sykorka
19.06.2012 v 23:00
Mám dotaz, přišev mi mail a vypadá jako hoax. Předmět:Jak volit,když nevím koho???? Datum: 27.4.2012 21:51:36 ZAJÍMAVÉ.......... Předmět: Jak volit,když nevím koho???? Je to trochu zlomyslné, ale nápad je to zajímavý a stál by za realizaci. Asi by čuměli, o kolik peněz jsme je připravili zase my. Je to jako velmi elegantní řešeni !!!! Pokud nechcete jít volit, tak si přečtěte, co máte udělat aby to mělo smysl. Tady to je : Tip jak volit, pro lidi, kteří chtějí změnu: Místo pasivního - nikam nejdu - je potřeba jít k volbám a odevzdat NEPLATNÝ HLAS !!! Nejjednodušší - prázdnou obálku !!!!!!!!!!!!! Tato varianta není nikde prezentovaná, protože pro strany to znamená nulovou platbu za daný voličův hlas. Jinak strana, která dostane určité minimální procento hlasů, obdrží za každý hlas konkrétní finanční částku ze státního rozpočtu. A tady zpozorněte: Hlasy voličů, kteří k volbám nešli, se rozpočítají, a i za tyto hlasy strany peníze dostanou! Výjimku tvoří jen NEPLATNÉ HLASY. Za tyto hlasy nedostanou strany ** * N I C ***** Toto je jediné řešeni, které politiky VELMI BOLÍ !!! ... r o z e š l e t e toto dál .....

Patris
14.05.2012 v 08:36
Tohle mi přišlo včera, nezdá se mi že by někdo hledal svou holčičku rozesíláním takového e-mailu, už by to dávno bylo v TV, ne?: \"Pomozte najít nezletilou Claire Uzunoglu, nar. 18. 2. 2010, která byla odvezena svou matkou na neznámé místo. Okresní soud pro Prahu východ rozhodl dne 9. 1. 2012 o úpravě poměrů nezletilé Claire tak, že dcera bude každý lichý týden trávit u otce a každý sudý týden s matkou. Rozhodnutí o střídavé péči bylo potvrzeno i Krajským soudem v Praze a je pravomocné. Matka nezletilé Claire však rozhodnutí soudu odmítla respektovat a od počátku jeho vykonatelnosti svévolně zmařila veškeré soudem nařízené styky. Své chování nezměnila ani poté, co byla soudem vyzvána k dobrovolnému plnění a následně jí byla soudem udělena pokuta 5.000,- Kč. Naopak, matka nezletilou Claire odvezla na neznámé místo. Otec neviděl své dítě již 4 měsíce a stejně dlouhou dobu nemá o dceři vůbec žádné zprávy. Otec dítěte se tímto obrací na veřejnost se žádostí o pomoc. Nezletilá Claire Uzunoglu je vysoká cca 90 cm, má kratší, světle kaštanové vlasy, modré oči (viz fotografie stará asi 6 měsíců). Pohybuje se ve společnosti své matky, Moniky Uzunoglu, 35 let, střední postavy, vysoká cca 170 cm a má blond vlasy. V minulosti byly spatřeny v Mladé Boleslavi, v Mnichovo Hradišti a okolí a v Mariánských Lázních. Upozornění: Matka nezletilé by mohla být ozbrojena, proto se nepokoušejte ji zadržet ani jiným způsobem navazovat kontakt. V minulosti vyhrožovala zabitím sebe i dítěte a v krizové situaci by se mohla chovat nepředvídatelně. Informace o tom, kde se nezletilá Claire Uzunoglu nachází, prosím sdělte na tel. číslo: 777 666 666, e-mail: yekta@uzunoglu.info, případně se obraťte na nejbližší služebnu Policie ČR.\"

Helena
17.02.2012 v 20:19
Dostala jsem mail, jehož obsah se dost podobá hoaxu o rozbitých vejcích na skle auta při couvání z místa parkování. Tentokrát jde o papír, který vám někdo přilepí na sklo, aby vás přiměl vystoupit a pak odjel vaším autem i s věcmi, které v autě máte. Předpokládám, že se také jedná o hoax.

cudo
12.01.2012 v 19:50
vie mi niekto poradiť , či je WAZZUB ... HOAX či nie?

Lucie
08.12.2011 v 12:58
Začíná se rozesílat email, že se všichni slušní a zároveň naštvaní lidé na současnou politiku vlády sejdou 3.3.2012 ve všech krajích. Doufám, že to není lež a skutečně to lidi dotáhnou do konce!

Lucka
07.12.2011 v 13:26
Už jsem asi 3x v nedávné době četla (na FB, v mailech) varování, které typicky zavání hoaxem, ale v databázi jsem ho nenašla: \"...chudinky nasi cerni spoluobcane vse musi dostat a my se mame jako prasata v zite ze......,ale POZOR na svoje uctenky od nakupu berte si je a vyhazovat az doma.Tyhle nase chudinky,jak jim vsem ublizujeme, si vyhlidly jednu pani v obchode,ktera si udelala velky nakup a nevzala si uctenku nebo ji zahodila presne nevim a jela na parkoviste si dat nakup do auta,ty zmetkove se na ni vrhli s uctenkou,at jim da jejich nakup, ktery si zaplatili,ze jim ho sebrala....pani v soku,jeste na ni zavolali policii a ti samozdrejme pani nakup za 1800kc sebrali a dali to cikanum,protoze meli ucrtenku a tim padem byl nakup jejich to je co?Jsem neverila co uz si dovoli a vse jim projde,jako se vsim ostatnim:((((\"

Zira-
02.11.2011 v 11:08
Dnes mi přišlo varování o rozesílání roztomilého spořiče v obrazovky v podobě žáby Budweiser, pokud ji stáhnu, spadne mi pevný disk, někdo z Internetu získá moji přezdívku a heslo a přijdu o všechno. Tato informace o novém nebezpečném viru byla oznámena včera od Microsoftu. Předpokládám, že je to HOAX, ale v databázi jsem ho nenašla, tak posílám sem.

Ev
19.10.2011 v 14:28
Tohle se objevuje v mailech už delší dobu, kupodivu to nikde tady na hoaxu nenacházím. ok v lékárně, INFORMUJ VŠECHNY!!!!!! Do minulého týdne jsem to netušil, ale romové nemusí platit za léky. Byl jsem v lékárně koupit dětem kapky na kašel a do nosu atd. Přede mnou byla menšina, vybrali si léky a pak vytáhli papír ze sociálky, ... lékárnice ho potvrdila a odešli. Ptal jsem se, co to bylo a ona mi sdělila, že jsou sociálně slabí, tak jim stát platí léky. Málem to se mnou seklo, zaplatil jsem 500,- Kč a naštvani šel domů. Pracuji, platím SP, ZP, daně - a to všechno na ně a jim podobným. PROSÍM,SDÍLEJTE TO DÁL, S TÍM UŽ SE MUSÍ NĚCO UDĚLAT!!!!!! >>> Mělo by se to sem přidat. Ostatně se k tomu vyjádřili i http://www.praha1.cz/cps/ptejte-se-4405.html

Tomáši
17.08.2011 v 13:42
stačí zadat do vyhledávání: pete_ivan@hotmail.com a výsledek máš hned a nemusíš se nikoho ptát.

tomáš
16.08.2011 v 08:25
Prosím Vás a co tohle? přišlo mi to už po několikáté! DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ! OPRAVDU SI TO PŘEČTI NEBO MÁŠ PO PC A TVÍ ZNÁMÍ TAKY! Nepřijímejte nic od kontaktu pete_ivan@hotmail.com a ani video o Bushovi, je to hacker, zformátuje počítač a zničí i heslo k Vaší elektronické poště. Pozor, pokud ho Vaše kontakty přijmou, tak ho dostanete i Vy, takže jim pošlete rychle zprávu – je důležité poslat toto oznámení všem!!! Vašim přátelům, rodině, spolupracovníkům,..... V nejbližších dnech si musíte dát pozor neotvírat žádnou zprávu, která bude mít přílohu s názvem: Pozvánka (invito, invitation) nezávisle na tom, od koho ta zpráva bude. Je to virus, který zničí celý harddisk. Tento virus přijde od známé osoby, kterou máte mezi kontakty. Proto musíte upozornit všechny o tomto nebezpečí. Je lepší dostat tuto zprávu 25 krát, než dostat virus a otevřít ho. Pokud byste přece dostali poštu od přítele s přílohou: pozvánka, neotvírejte ji a vypněte ihned počítač. Jde o nejhorší virus ohlášený CNN. Tento nový virus byl objeven teprve nyní a Microsoftem byl klasifikován jako nejdestruktivnější virus všech dob. Tento virus byl objeven včera společností McAfee a neexistuje proti němu zatím žádná antivirová ochrana. Tento virus jednoduše zničí Nulový sektor harddisku, ve kterém jsou zachovány vitální informace jeho funkcí.

niki
22.07.2011 v 15:25
Tohle mi přišlo na začátku července a myslím si, že je to hoax. Je toho 5 stránek A4 a takhle to začíná... Taky jse to už někdo dostal? _______________________ 6. června 2011 Vynořují se lékařské soudní důkazy o bioinženýrském původu superbaktérie E.coli Zdroj: http://www.naturalnews.com/032622_ecoli_bioengineering.html Vynořují se lékařské soudní důkazy, že evropská superbakterie E. coli byla vyrobena bioinženýrsky, aby zabíjela lidi 6. června 2011, Mike Adams Překlad: OrgoNet Hra s obviňováním zeleniny nadále pokračuje v celé EU, kde superodolný kmen e. coli postihuje pacienty a plní nemocnice v Německu, ale naprosto nikdo nemluví o tom, jakým kouzlem se e. coli mohla stát odolnou vůči osmi různým třídám antibiotk a pak se náhle objevit v potravinách... ::::::::::::::::::::::::::::::::::

kocourka
08.06.2011 v 22:47
Ach jo, zase jeden rozesílací mail. Sice jsem to tentokrát dostala ve zprávě na FB. Tuto ti nieco posielam.Ked prave zacinas citat toto,neprestavaj,lebo sa ti stane nieco zle.Volamsa Damisy,mam 7 rokov,mam blond vlasy a hrozne oci.Nemam nos,usi a som mrtva.Ked toto neposmles 15 ludom,zjavim sa dnes vecer pri tvojej posteli s nozom a zabijem ta.Toto nie je vtip!Nieco dobre sa ti stane v 15:22-niekto ti zavola alebo k tebe prehovori a povie:MILUJEM TA!!!NEPORUS TO....Prepac,ze ti to posielam...Posielam ti to zo strachu.Nie je to o mne..Tato sprava pochadza z Venezuely..Bola poslana aby zmenila tvoj zivot a urobila ta stastnejsim.Posli tuto spravu 20 ludom do 96 hodin.Zmeny sa dockas do 5 dni.Alena Kovarikova poslala tuto spravu 22 ludom a v loterii vyhrala automobil.Erik Prazak,ktory tejto sprave neuveril,dostal do 5 dni rakovinu. NEPOSIELAJ SPäŤ, neplatí to!!! 

Miroslav
29.03.2011 v 18:30
Je dobré vědět! Volně z francouzštiny. Na francouzském programu 20/20 proběhla diskuze ohledně pneumatik ... Pro mne bylo novinkou, že pneumatiky mají časovou životnost, po informaci, že několik lidí údajně zemřelo kvůli příliš starým pneumatikám, které však byly NEPOUŽITÉ! Jen příliš staré již při nákupu! Ta ironie! Čtete správně. Příliš staré v době nákupu. Vysvětlení: Měli byste vědět, že guma ztvrdne a zhoršuje časem své vlastnosti. Je CHYBA se domnívat, že v obchodě koupíte kvalitní výrobek! Zpráva ukazuje, že někteří prodejci (i obchodní domy), které prodávají pneumatiky jsou nezodpovědní, protože ukládají neprodané sezónní zboží na dlouho do skladu. Ale jak si zajistit dobrou a bezpečnou jízdu na gumách? Zdá se, že je to snadné ... Čtěte dál! Vskutku, existuje způsob, jak určit stáří pneumatiky. Podívejte se na pneumatiky, tam je jméno výrobce, velikost a další detaily, s kterými jste již byli obeznámeni dříve. Ale na konci těchto informací, objevíte další písmena nebo čísla, která mají strategický význam pro prevenci. Zde je ilustrace a zásadní vysvětlení: 237 znamená - vyrobeno 23. týden roku 1997 463 znamená - vyrobeno 46. týden roku 1993, 1402 znamená - vyrobeno 14. týden roku 2002 5107 znamená - vyrobeno 51. týden roku 2007, atd.. Takže můžete věřit, že jste si koupili nově vyrobené a bezpečné pneumatiky, ale je možné, že pneumatiky na vašem voze jsou skutečně nebezpečné. Pokud jsou pokročilého věku, tak představují potenciálně závažné riziko. Při jízdě může pneumatika zhoršit, adhezi ... ... a v krizové situaci jste nebezpeční sobě i ostatním. Pamatujte, že pneumatiky by nikdy neměly být starší než 6 let, (dle programu 20/20). Překvapilo vás to? Bojíte se o své bezpečí? Tak použijte naši informaci prakticky, prosím! A buďte opatrní, než si koupíte «nové» pneumatiky .....

Jára
08.03.2011 v 18:41
Pro \"Martin Kříž\" když zadáž do rychlého vyhledávání - pete_ivan@hotmail.com - jistě ti to najde hoax v databázi: http://www.hoax.cz/hoax/invitation---pete_ivan@hotmailcom/

Martin Kříž
08.03.2011 v 18:35
Dnes se mi v emailech objevilo tohle:DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ OPRAVDU SI TO PŘEČTI NEBO MÁŠ PO PC A TVÝ ZNÁMÍ TAKY Nepřijímejte nic od kontaktu pete_ivan@hotmail.com a ani video o Bushovi, je to hacker, zformátuje počítač a zničí i heslo k Vaší elektronické poště. Pozor, pokud ho Vaše kontakty přijmou, tak ho dostanete i Vy, takže jim pošlete rychle zprávu – je důležité poslat toto oznámení všem!!! Vašim přátelům, rodině spolupracovníkům, ..... V nejbližších dnech si musíte dát pozor neotvírat žádnou zprávu, která bude mít přílohu s názvem : Pozvánka (invito, invitation) nezávisle na tom, od koho ta zpráva bude. Je to virus, který zničí celý harddisk!!! Tento virus přijde od známé osoby, kterou máte mezi kontakty. Proto musíte upozornit všechny na toto nebezpečí. Je lepší dostat tuto zprávu 25 krát, než dostat virus a otevřít ho. Pokud byste přece jen dostali poštu od přítele s přílohou : pozvánka, neotvírejte ji a vypněte ihned počítač. Jde o nejhorší virus ohlášený CNN. Tento nový virus byl objeven teprve nyní a Microsoftem byl klasifikován jako nejdestruktivnější virus všech dob. Tento virus byl objeven včera společností McAfee a neexistuje proti němu zatím žádná antivirová ochrana. Tento virus jednoduše zničí Nulový sektor harddisku, ve kterém jsou zachovány vitální informace jeho funkcí.

Morak
06.01.2011 v 08:33
Mně to taky přišlo už několikrát. No a co http://www.hoax.cz/hoax/nevolejte-09-9090--90-nebo-09/

Dzanaki
05.01.2011 v 15:37
Tohle mi přišlo zajímalo by mě jestli je to HOAX ci ne?Děkuji PRO MAJITELE MOBILNÍCH TELEFONŮ Následující informaci berte zcela vážně (ověřeno na PČR), třeba někomu zachrání účet za telefon. Jde o to že Vám někdo zavolá na mobil a představí se jako \" PROVIDER\" Vodafone, T-Mobile nebo Eurotel a pak Vás požádá o vyťukání kódu 09 a vysvětlí, že jde o ověření správné funkce telefonu. Podvodníci mají k dispozici prostředky, díky kterým spolu se zadaným kódem přečtou Vaši SIM kartu a pak si vytvoří její kopii s Vaším číslem a veškerá jejich volání budete mít v účtu vy. Současně se objevuje i vir, který zničí SIM kartu a poškodí telefon. Tento vir poznáte tak, že se Vám jako příchozí hovor zobrazí na displeji \"A\", \"C\" nebo \"E\". Rada zní hovory nezvedat a v případě, že Vás někdo požádá o zadání kódu, okamžitě zavěsit. Protože se podvody začaly praktikovat ve velkém měřítku, předejte sdělení co nejvíce lidem.

Uhlik
23.12.2010 v 22:47
Zachytil jsem prispevek ze skype uctu meho znameho: \"Dobry den, mili uzivatelia Skype, vzhladom na extremne velky pocet ucastnikov pre Skype, teraz pocitat 800 milionov, nas server ma vazne problemy. Teraz zacala kampan s cielom odstranit nepouzivane Skype ucty. Poslat tuto spravu aspon 15 ich ucastnikov, ktori su on-line, aby nam ukazal, ze ste aktivny uzivatel Skype. Ak tak urobite do 2 dni vam bude oznaceny ako neaktivne uzivatela Skype a vasho uctu budu zmrazene na dobu neurcitu.— PaulWalker, Dnes 19:42\" zrejme nekdo vyuziva soucasnych vypadku skype, prekladadel neznamy

Filip
17.11.2010 v 11:51
Více o předvolbě 905 na serveru iDnes: http://mobil.idnes.cz/sekunda-hovoru-vas-ted-muze-stat-az-990-korun-pozor-na-predvolbu-905-phs-/mob_operatori.asp?c=A101019_121437_mob_operatori_mer

Jarmila
16.11.2010 v 21:20
Dnes mi přišel mail s upozorněnínm na předčíslí 905. Údajně firma z HK poskytující nebankovní půjčky a odtahující při zpětném volání až 990 Kč za sekundu. Víte o tom někdo více?Díky, P.S. pro Andreu: \"dáreček z lásky\" mi přišel několikrát, já tyto maily už zásadně nešířím.Těm, co mám ráda, to můžu sdělit i jinak.pá.J.

Tetajane
21.07.2010 v 11:04
Dobrý den, dá se nějak zbavit neustálých pozvánek k registraci na server Badoo? diky

Majka
16.07.2010 v 06:46
ICE - když to bylo v časopise Dia život, tak jsem tomu věřila a dala si to do mobilu, e-mailem mi to teď přišlo též, ale je to zpochybněno, zamítnuto, nedoporučeno... hmmm - takže už opravdu není čemu věřit - ještě, že se toho nedožila moje maminka, ale co moje dcery? Začínají mi ty lže, nesmysly, chytráctví, záludnosti již opravdu vadit.:-(((

cucak
15.06.2010 v 21:01
???

cucak
15.06.2010 v 21:00
ty retezove e-maily jsou pravda

Jeník
31.05.2010 v 16:47
Zdravim všechny, dnes sem do vzkazníku na lide.cz dostal docela zajímavé info o jedné soutěži pořádané Hyundai, posílám odkaz na webové stránky: http://nasesny.cz/ má to akorát jeden háček POZOR!!! - myslím, že takhle mohou získávat info o lidech co si přejí nebo nepřejí a o čem sní - je tam totiž možnost hlasovat u všech inzerátů a může to být evidováno pod Vaši IP adresou počítače - takže, nedoporučuji klikat na Všechno co se líbí: Takhle si Hyundai může docela dobře dělat psychologické profili lídí evidované pod IP adresou domácích nebo firemních počítačů, aniž by o tom lidé věděli a aniž by se tam přímo zaregistrovali.

Marie Hronsová
19.05.2010 v 22:46
Ahoj Petře Moje kámoška mi to poslala taky ten blud.Asi je to převzatý z bulváru OSUD kde jsem se díval na ostatní zdarma dostupné stránky přémo podporují tyto a další podobné nesmysly. Vůbec bych tomu nevěřila a mrzí mě, že Hoaxáci k tomy nedaly žádné stanovisko odborníků. Většinou tady něco je.

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Cybersecurity Conference Prague 2020
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
SDRUŽENÍ INTERNETOVÝCH OBCHODŮ  Internet-Shops.cz
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
SECIT.SK
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Lymfatické centrum Třebíč
Levna-vejce