Rychlé vyhledávání

Reklama

Vyzkoušej zdarma - Prémiová internetová ochrana pro Windows


Diskuse : Cena za lůžko pro pacienta s infarktem a covidem


Seep
18.01.2021 v 12:10
Tak po přečtení zjištuji že to vlastně hoax není!!!! Doktoři a sestry hrají divadlo a zapisují vše jako covid aby dostali balík za lů6ko!!!!

Milena
18.01.2021 v 02:10
A že nemocnice nemají místo pro jiné pacienty proto, že za covid pacienty je vyšší příplatek? Ti mudrlanti asi nečetli, že nemocnice teď nepřijímají tzv. odkladné výkony, které neohrožují zdraví či život pacientů. Pacienti, kteří se musí léčit teď, se normálně přijímají. Je mi smutno, když někteří vidí ve zdravotnících jakési bezohledné lichváře. Ten lékař nebo sestra pak léčí i je, kteří neměli vůči nim špetku empatie a podle nich hlavním motivem jejich práce je jen touha po zbohatnutí. Sama jsem už několik operací prodělala a nikdy by mě nenapadlo přemítat, zda si zdravotníci peníze "zaslouží" nebo ne či dokonce proč. A technické vybavení pro ty operace a následnou JIP taky nestojí pár korun. Ani za sebevyšší částku, ani za stamilióny by si nikdo jiný s mými (a nejen mými) neduhy rady nevěděl. Mně jsou úvahy o příplatcích ukradené. Já mám ke zdravotníkům jen vděk a úctu.

Milena
18.01.2021 v 01:21
Možná by měli všichni ti, komu je trnem v oku příplatek za péči o covid pacienta na JIP, nabídnout svou pomoc na JIP s covid pacienty. A to se vším všudy, i s tím ochranným oblekem, ve kterém by museli vězet aspoň 3 hodiny bez napití, bez použití toalety. A to by ještě nemuseli (ani nesměli) provádět lékařské zákroky. Možná by po jediném dni na JIP s covid pacienty pochopili, proč je vyšší příplatek za péči o pacienta s covidem než o pacienta s infarktem (čímž nepodceňuji infarkt). Proč to těm vyčerpaným a obětavým zdravotníkům nepřejete?!! A napadlo vás, že celý ten příplatek vůbec není určen jen "pro kapsy" zdravotníků? Jaký motiv by asi mělo vymýšlení příčiny úmrtí covid? Fakt si myslíte, že motivem je obohacování zdravotníků? Možná jednou zachrání i někoho z vaší rodiny, pak vás ani nenapadne spekulovat, kolik za to dostali. A budete jim vděčni, že mají pro vašeho blízkého na JIP lůžko. Místo vymýšlení podezírání byste zdravotníkům měli nekonečně děkovat.

Jabba
08.01.2021 v 05:50
Jasně, takže tomu že se platí za Coviďáka násobky toho, co za jiné říkáte HOAX? "How dare you?"

Luboš
05.01.2021 v 11:51
Jak to říkal Ujfaluši: Ani ta cena nesouhlasí.

Zdeněk
27.12.2020 v 19:20
Tady jasně jde o nadsazenou cenu 60000,-denně.A ta tedy skutečně je.Proto nemocnice nemají pro jiné pacienty místo.Tak to vlastně hoax není.

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Cybersecurity Conference Prague 2020
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
SDRUŽENÍ INTERNETOVÝCH OBCHODŮ  Internet-Shops.cz
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
SECIT.SK
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Lymfatické centrum Třebíč
JÓGA TŘEBÍČ Jógové centrum v Třebíči.
Doména LEVNAVEJCE.CZ je na prodej.