Rychlé vyhledávání

Reklama

Diskuse : Čip v nose po testech na COVID 19


Jiří
20.02.2023 v 13:37
nechápu, proč takový Hoax někdo vytváří. A už vůbec nechápu, že je někdo tak slaboduchý, že tomu i věří...

Dominika
26.11.2021 v 20:25
Já bych mu teda klíďo věřila. Však ta covido mánie není normální...

ten co nesnáší vlád a mocné zmrdy
06.04.2021 v 17:32
já bych tomu věřil. však těm sracum jde jen o manipulaci s lidmi a jejich kontrolu (USA,Čína,Rusko a možná i skopcaci) nic víc v tom není. a jestli mě někdo někdy bude chtít očkovat tak mě nejdřív budou muset zabít 👍🤣 a jestli PČR testy jsou roznašeče microcipu tak snad po testech na rentgenu by na to měli přijít a měli by vám ho vyndat👍🤣

NTV 2020
31.12.2020 v 18:59
A co jako dále? To vám stačilo udělat si zpětné vyhledávání obrázku, abyste to považovali za „hoax“? Co když ten obrázek byl pouze pro představu? To je od vás pořád hodně slabé, v podstatě na úrovni původní zprávy, tedy jako tvrzení bez důkazu, protože to neumíte vyvrátit. Proč jste se ale pak obtěžovali napsat celý článek s tvrzením, že je to prý „hoax“, když zjevně ani nerozumíte tomu, proč je to „hoax“ 1. proč zrovna čip do nosu, to nestačí aplikace? ta spolehlivěji zjistí pohyb, s kým se setkáváte a podobně (a to jestli máte v krvi vice adrenalinu nebo mozek uvolnuje více dopaminu či melatoninu to je všem jedno- takže blbost), další věc nanoechnologie jsou sice dost pokročilé ale aby čip o této velikosti mohl odeslat aspon 1 mb dat tak potřebuje 1. anténu, vnitřní pamět 10 mb na data a naprogramovaní- už to znamená že by musel být minimálně 2x větší na závěr - jestli nevěříš běž na testy a kontroluj každý kapesník s lupou

zdravý rozum
03.11.2020 v 11:53
Martin Rapavý - to, že teória o čipovaní ľudí cez výtery z nosa je blbosť, je jasné každému s aspoň minimálnou inteligenciou.

Martin Rapavý
02.11.2020 v 19:33
A co jako dále? To vám stačilo udělat si zpětné vyhledávání obrázku, abyste to považovali za „hoax“? Co když ten obrázek byl pouze pro představu? To je od vás pořád hodně slabé, v podstatě na úrovni původní zprávy, tedy jako tvrzení bez důkazu, protože to neumíte vyvrátit. Proč jste se ale pak obtěžovali napsat celý článek s tvrzením, že je to prý „hoax“, když zjevně ani nerozumíte tomu, proč je to „hoax“?

Leinad
11.09.2020 v 22:26
Zdravý rozum: pokud by to umělo "elektricky kopat neurony" třeba tak že by mě to svedilo když jdu kolem lékárny :D nebo dokonce vonělo jídlem když zadavatel chce abych šel do hospody ;D Asi by se to při současných znalostech neurologie muselo dělat přesněji než šťouráním na náhodné místo a asi by to nemělo zdroj energie(větrník roztáčený dýcháním, mno když už v SSSR dokázali okovat blechu) :D Jasně, jde se na to jinak a zcela dobrovolně teď píšu z mobilu se zapnutými cookies ;) Rouška doživotně podle mě zůstane - při každé epidemii (roční chřipkové) v uzavřených prostorách s hodně lidma.

zdravý rozum
29.06.2020 v 15:56
Ja naozaj neviem, čo majú všetci s tými čipmi. To je nejaká kolektívna neuróza alebo čo? Nanočip, vpichnutý do cievy, by dokázal v najlepšom prípade ovplyvňovať cyklus žliaz s vnútorným vylučovaním, inak by sa ním nijako inak nedali ľudia na diaľku riadiť. Takže konšpirátori, paranoici a "znak šelmy" politici by si mali nájsť inú tému na šírenie strachu medzi ľuďmi. Takto hrozí, že pod vplyvom dezinformácii a lží vakcínu neprijme ani 50 % populácie a rúška tu budeme musieť nosiť doživotne.

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
Jógové studio Marcel Třebíč Havlíčkovo náb. 37
JÓGA TŘEBÍČ Jógové centrum v Třebíči.
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé