Rychlé vyhledávání

Reklama

Facebook META - copyright na profil

První výskyt: 12.2012

Text hoaxu

Verze 2012

V reakci na novou politiku FB vás informuji, že všechny mé osobní údaje, ilustrace, kresby, články, karikatury, obrázky, fotografie, videa, atd., jsou předmětem mých autorských práv (v souladu s Bernskou úmluvou).  Pro komerční využití všech výše uvedených předmětů autorského práva je v daném případě vyžadován můj písemný souhlas!  FB je nyní veřejná společnost. Proto se všem uživatelům sociální sítě doporučuje umístit na svých stránkách podobné "oznámení o soukromí", jinak (pokud toto oznámení nebylo na internetových stránkách alespoň jedenkrát zveřejněno), je automaticky umožněno využívat vaše osobní údaje, vaše fotografie a informace zveřejněné ve zprávách na stránkách vašeho profilu.
... ... ... ...
Každý, kdo čte tento text, jej může zkopírovat na svůj profil na FB. Díky tomu budete chráněni autorským zákonem.  Touto zprávou informuji Facebook o tom, že šíření, kopírování, využívání mých osobních údajů, nebo jakékoli jiné akce ve vztahu k mému profilu na sociální síti je bez mého svolení zakázáno. Tento zákaz se vztahuje rovněž na zaměstnance, studenty, agenty nebo jakýkoliv jiný personál, který je tímto nebo jiným způsobem smluvně spojen s Facebookem.


Verze 2019

Nezapomeňte, že zítra začne nové pravidlo facebooku, kde budou moci použít vaše fotku. Vše, co jste kdy poslali, se od zítřka stane veřejné. Dokonce i zprávy, které byly odstraněny nebo fotografie. Stojí to za jednoduché kopírování a vložení.
Nepovoluji Facebooku ani žádným jiným subjektů související s povolením facebooku použít moje obrázky, informace, zprávy nebo příspěvky, ať už v minulosti nebo v budoucnu. S tímto prohlášením oznamuji facebooku, že je přísně zakázáno zveřejňovat, kopírovat, distribuovat nebo přijmout jakákoli jiná opatření proti mně na základě tohoto profilu a / nebo jeho obsahu. Obsah tohoto profilu je soukromé a důvěrné informace. Porušení soukromí může být potrestáno zákonem (ucc 1-308-1 1 308-103 a Roman status). Poznámka: Facebook je nyní veřejným subjektem. Všichni členové musí napsat takovou poznámku. Pokud chcete, můžete zkopírovat a vložit tuto verzi. Pokud neuděláte alespoň jednou prohlášení, bude to klidné oprávnění použít vaše fotografie a informace obsažené v profilu . Nesdillejte. Kopírujte a vložit.


Verze 2020

Nedávám FACEBOOKU povolení sdílet cokoli z mých příspěvků, které jsem dal na jejich stránku, fotky, nebo příspěvky, telefonní čísla nebo e-maily .. Absolutně nic, co můžete použít v jakémkoliv konání bez mého písemného povolení nebo verbálního souhlasu. Nezapomeňte, že zítra začíná nové pravidlo Facebooku, kde mohou používat vaše fotky. Nezapomeňte na termín dnes !!! Dá se vse použít v soudních věcech proti vám. Vše, co jste kdy zveřejnili, se od dnešního dne stane veřejně i zprávy, které byly vymazány nebo fotky povoleny. Nestojí to nic za jednoduchou kopii, lépe bezpečně než litovat. Novinky kanálu 13 hovořili o změně pravidel ochrany osobních údajů Facebooku. Nedávám Facebook ani žádným subjektům spojeným s povolením Facebooku používat moje fotky, informace, zprávy či příspěvky, tak minulost, přítomnost i budoucnost. S tímto výrokem dávám upozornění Facebooku, že je přísně zakázáno zveřejňovat, kopírovat, distribuovat nebo podniknout jakékoliv jiné kroky proti mně na základě tohoto profilu nebo jeho obsahu. Obsah tohoto profilu jsou soukromé a důvěrné informace. Porušení soukromí může být potrestáno zákonem POZNÁMKA: Facebook je nyní veřejným subjektem. Všichni členové musí zveřejnit takovou poznámku. Pokud to preferujete, můžete zkopírovat a vložit tuto verzi. Pokud alespoň jednou nezveřejníte prohlášení, bude prakticky umožněno používání vašich fotografií, jakož i informace obsažené v aktualizacích statusu profilu. NESDÍLEJTE. Kopírovat a vložit. proto, podržte prst kdekoliv v tomto příspěvku a objeví se "kopie Klikněte na" kopii ". Pak jděte na svou stránku, začněte nový příspěvek a položte prst kamkoliv do prázdného pole a paste.Hotovo


Verze 2022 - Facebook/Meta

Zítra začíná nové pravidlo Facebooku/Meta, kde můžou použít vaše fotky. Nezapomeňte, že uzávěrka je dnes! Tohle by mohlo být použito při žalobách proti vám. Všechno, co jste kdy zveřejnili, bylo dnes zveřejněno - i zprávy, které byly smazány. Nic to nestojí, jen zkopírovat a zveřejnit, lepší než později litovat.
Zákon UTC je 1-207, 1-308. . . Uvádím svá práva a omezení.
NEDOVOLUJI Facebooku/Setkání ani žádné jiné osobě spojené s Facebookem/Met používat mé fotky, informace, zprávy nebo zprávy, a to jak v minulosti, tak v budoucnosti. Tímto prohlášením informuji Facebook/Met, že je přísně zakázáno detekovat, kopírovat, distribuovat nebo podnikat jakékoli jiné kroky proti mně na základě tohoto účtu a/nebo jeho obsahu. Obsahem tohoto účtu jsou soukromé a důvěrné informace. Porušení mého soukromého života může být potrestáno zákonem.
UPOZORNĚNÍ: Facebook/Meta je nyní veřejnou organizací. Všichni účastníci by měli zveřejnit tuto poznámku.
Pokud preferujete, můžete tuto verzi zkopírovat a vložit. Pokud alespoň jednou neoznámíte zrušení, automaticky povolíte použití vašich fotografií, stejně jako informace obsažené v aktualizaci stavu vašeho účtu. NESdílejte "sdílejte", ale "kopírujte + vložte"!
Jejich nový algoritmus vybírají stejní lidé - asi 25, kteří budou číst vaše příspěvky.
S tím, že je:
Držte prst kdekoliv v tomto příspěvku a objeví se kopie. Klikněte na kopii. Potom jděte na svou stránku, začněte nový příspěvek a dejte prst do prázdného pole. Objeví se "Vložka" a kliknete na ni. Tohle projde systémem.
Nedávám Facebooku/Met povolení ke sdílení mých informací zveřejněných na jejich webových stránkách. FOTKY, UDÁLOST nebo MINULOST, PUBLIKACE, TELEFONNÍ ČÍSLO NEBO PŘÍSPĚVKY.. Dobře, tak jo. Absolutně nic nelze použít v jakékoliv podobě bez mého písemného svolení. !!!!


Verze 2023 - Slovenská, reaguje na nabídky placená/neplacená verze

Momentálne najnovšia verzia, včera kamarát zavesil:
"Momentálne nás Facebook žiada, aby sme si vybrali medzi platenou verziou (bez reklám) a bezplatnou verziou (s reklamami).
Podľa relácie 6O minút pre prípad, že ste to zmeškali: advokát nám poradil zverejniť toto.
Porušenie súkromia môže byť potrestané zákonom
UPOZORNENIE: Facebook Meta je teraz verejným subjektom.
Každý člen musí zverejniť takúto poznámku. Ak aspoň raz nezverejníte vyhlásenie, bude technicky pochopené, že povolíte používanie svojich fotiek, ako aj informácie obsiahnuté v aktualizáciách stavu vášho profilu.
TÝMTO VYHLASUJEM, ŽE NEDÁVAM POVOLENIE POUŽÍVAŤ ŽIADNE Z MOJICH OSOBNÝCH ÚDAJOV ALEBO FOTOGRAFIÍ.
Kopírujte, prilepte, nezdieľajte."


Verze 2023 - Česká

Ahoj  Je to oficiální. Přihlášen v 6:39. Dokonce to bylo i v televizi.
Nezapomeňte, že zítra začíná nové pravidlo Facebooku (aneb... Nový název META), kde mohou využít vaše fotky. Nezapomeňte, že termín je dnes!! Nedávám svolení k používání mých minulých a budoucích fotek, informací, zpráv nebo příspěvků.
Tímto oznamuji Facebooku, že je přísně zakázáno zveřejňovat, kopírovat, distribuovat nebo přijímat jakákoli jiná opatření proti mně na základě tohoto profilu a/nebo jeho obsahu Porušení soukromí může být potrestáno zákonem.
UPOZORNĚNÍ: Facebook je nyní veřejným subjektem. Všichni členové musí zveřejnit takovou poznámku.
Pokud chcete, můžete tuto verzi zkopírovat a vložit. Pokud alespoň jednou nezveřejníte prohlášení, bude to tiché povolení k používání vašich fotek a informací obsažených ve vašem profilu a aktualizacích stavu.
NESDÍLET. Zkopírovat a vložit.
Tady je návod, jak na to:
Držte prst kdekoli v této zprávě a objeví se kopie. Stačí kliknout na kopii. Potom jděte na svou stránku, vytvořte novou zprávu a dejte prst kamkoliv do prázdného pole. Objeví se „Vložit“ a klikne na tlačítko Vložit.
Na obejdzie systém...
Kdo nic nedělá, souhlasí


Slovenská verze 2023 reagující na možnost volby mezi placenou a bezplatnou verzi bez reklam.

Poznámka redaktora

Uživatelé Facebooku jsou povinni řídit se Podmínkami užívání, se kterými souhlasili při zakládání účtu. Aktuální znění si můžete přečíst v Prohlášení o právech a povinnostech.
Jakékoliv vaše další právní doložky, které jsou rozdílné s pravidly FB, jsou zbytečné a neplatné. A jestliže s pravidly nesouhlasíte, jednoduše přestaňte Facebook používat.

Co se od 1.1.2015 změní:
Aktualizace zásad používání dat na FB, které vstoupí v platnost od 1.1.2015 najtete ZDE.

Jak chránit svoje soukromí na Facebooku
Jak můžete chránit svoje soukromí na Facebooku je na tomto odkazu.
Zásadně platí pravidlo: Nezveřejnovat důvěrné a soukromé informace a to, co by nikdo cizí neměl vidět! Zvažte, jestli nyní zveřejněná informace Vám v budoucnu nemůže uškodit!

Další informace a odkazy nejdete v aktuálním článku Daniela Dočekala na LUPĚ.


Používáním Facebooku souhlasíte s JEHO podmínkami!

Podobné zprávy

Doplňující odkazy


Adresa stránky: http://www.hoax.cz/hoax/facebook-meta---copyright-na-profil/
Alternativní odkaz: http://www.hoax.cz/index.php?section=hoax&action=hoax_detail&id=1241

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
Jógové studio Marcel Třebíč Havlíčkovo náb. 37
JÓGA TŘEBÍČ Jógové centrum v Třebíči.
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé