Rychlé vyhledávání

Reklama

Diskuse : Koronavirus je podvod


Lubor
19.12.2020 v 23:10
Pro ProteusDefend: Pleteš se, poslední akce, která se stane, bude tvoje probuzení s rukou v nočníku a návrat zpět na polstrovanou samotku.

Martin
13.12.2020 v 11:08
To že to je text někoho jiného, není absolutně žádným argumentem, natož tím klíčovým o nepravdivosti tvrzení. Je to pouze osobní názor jedince, který Vás může ovlivnit, ale také nemusí. Bohužel myslím, argumenty které jste nabídli proti, většinu lidí ovlivní pouze v tom, že tento názor má hlavu i patu, na rozdíl od Vašeho jednostranného tvrzení.

Pavča pro Jíju
05.12.2020 v 15:31
Řekni do očí, že koronavirus je podvod těm, co prodělali nemoc COVID-19 s váčným průběhem! Nebo to řekni těm, co jejich rodiše nebo prarodiče díky téhle nemoci umřeli! Šířit nesmysly a psát anonymně pitomosti umí každej kretén, většina z nich by to už osobně nikomu neřekla. Ve svém okolí znám dost lidí, kteří nemocí prošli jako rýmičkou, ale také několik mých známých proleželov horečkách a někteří se ani po několika týdnech z ni pořádně nevyléčili. Kamarádce včera zemřel děda - nejdřív vážnější průběh COVIDU a když vše vypadalo nadějně, přišel zápal plic a Bohužel konec. A pak do toho bude několik pitomců vypisovat, jaký je to všechno podvod. Vždyť se snad nemůžete podívat do očí ani sestřičkám, doktorům nebo záchranařům.

Jija
04.12.2020 v 09:40
Nevím na základě čeho se redakce HOAX distancuje od textu Š.Bajerové. To, že někdo přisoudí text někomu jinému ještě neznamená, že se jedná o hoax, jak jste ho Vy označili. Je to prostě NÁZOR, který zřejmě na rozdíl od Vaší redakce kde kdo sdílí, i když pan Prymula k nim zřejmě neopatří. Ten už asi chystá slibované mrazáky do ulic a povinné očkování. A právě proto je správné, že tento názor koluje, i když se Vám to zřejmě nelíbí, jinak byste se k textu postavili odlišně.

ProteusDefend
25.10.2020 v 00:35
Covid je celoplanetarni podvod, vse se monitoruje, byl vypusten virus ktery odstartoval globalni chaos...za par dni budeme vojensky obsazeni.To bude posledni akce ktera se stane.

Jiří
08.10.2020 v 21:26
Chci napsat že tahle stránka ohledně hoaxu je dá se říci informativním a ještě bohužel blbý to že můj otec sdílí hoaxy o koronaviru

Enigma
28.09.2020 v 22:08
On to není ani tak podvod jako hlavně obrovský humbuk. Rozumem nepochopitelné, proč se tak masivně monitoruje jedna z 200 respiračních viróz. Mrtvých nebude ani tak na koronavirus, ale na upozaděné nemoci.

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé