Rychlé vyhledávání

Reklama

Diskuse : Krutá daň za medaile


el-lobo
08.09.2012 v 22:38
Čtu si ty příspěvky a nevěřím vlastním očím. Že někomu stojí za to vyjadřovat se k jednomu ironickému článku. Napadá mě jenom jedno: \"Já bych všechny ty internety zakázala.\"

Irča
06.09.2012 v 10:18
Já teda nevím, co na tom komu nepřijde vtipného. Myslím si, že už na první přečtení je zřejmé, že se jedná o satirické pojednání o tom, jak by to tady případně mohlo i dopadnout. Dost \"hlášek\" v článku poukazuje na to, že se nejedná o skutečnost, ale o satirický náhled. Už jen ten nástin dvojího zdanění jednoho příjmu (nejdřív 80% hned a pak ještě 15% při přiznání, a pěkně z celého původního příjmu) nebo \"spolupráce\" se sportovci... Lidi, myslete trochu. A mějte se fajn :-)

theo
03.09.2012 v 11:13
Na jedne strane bych i uveril, ze je Kalousek schopen zplodit neco podobneho, na druhe strane jsem si ale myslel, ze by se takova zalezitost okamzite ventilovala nejen na internetu, ale i v televiznich zpravach. Pojal jsem proto podezreni, ze tento mail bude hoax. Netusil jsem, ale ze tato \'\'parodie\'\' opravdu vysla tiskem, protoze se prilis nepovedla. Je to znakem kvality nasi doby. Nic uz neni to, co byvalo. Ani tu parodii uz neumime napsat, aby se u toho clovek v klidu pobavil.

jua
03.09.2012 v 03:40
diky za tento clanek s vysvetlenim. Zrovna dnes jsem v hospode narazil na dva rozzureny alkoholiky kteri mi tvrdili to co je v tom clanku a ja premyslel jak vytvorit ustavni stiznost :o)) jinak moc dekuji za Vase stranky. Jiz leta je vyuzivam a moc se mi libi

Míra
28.08.2012 v 18:13
Pro Martina. Kloučku Iva je sice dost mimo, ale ty jsi v haj.lu úplně. Takhle nafouklý ego neměl ani Trautemberk... První, komu bych zabavil volební právo, jsou pózeři jako si ty. Zajímalo mě, co si dokázal, že se takhle vyjadřuješ k druhým lidem. Ale zjevně nic, aspoň o tom svědčí styl tvého projevu. Zkus takhle mluvit s někým u vás v hospodě... Jenže tam už asi ani nemůžeš viď? Tam už jsi přes držku dostal.

Luis
23.08.2012 v 13:02
blba sranda

Igor
22.08.2012 v 15:48
Průměrně inteligentní člověk, který má alespoň minimální míru informační a čtenářské gramotnosti, musí rozpoznat, že jde o vtip. To, že jsme národ tupců bez smyslu pro humor a schopnosti porozumět textu je smutné. Řekl bych, že za to může přetrvávající systém komunistické výuky, kde byla právě tato schopnost řekl bych nežádoucí.

jannis
22.08.2012 v 07:06
Bůhví, co je pravda. Tady lže každej každýmu neustále do očí. Takže pochybuju i o tomhle razítku přes článek. Každopádně netuším, co tyhle nesmyslný parodie (pokud to jsou parodie) mají člověku dát za přínos (nepřipadá mi to ani vtipný)...nejspíš ho jen dezinformovat.

Ládínek
21.08.2012 v 22:56
To je hezký, že si novináři už léta dělají ze čtenářů srandu a je taky hezký, že ti léta věrní čtenáři už to pochopili a teď dělají machry. Problém nastává ve chvíli, kdy si ty noviny přečte nějaký promiskuitní čtenář, který vidí MF poprvé po deseti letech. Jako teda nemá šanci to pochopit... Takže, příslušníci komunity (sekty?)čtenářů MF, nepovyšujte se...! Konec konců, pravda je, že výsledkem toho článku je akorát tak zmatení několika jedinců. Že by to jako bylo vtipné, nebo jaké to vlastně mělo být, tak to teda neee... Ale ta vláda by i tak mohla od válu, to zas jo... Ládík

Šárka Vyhlídalová
21.08.2012 v 11:13
Jakube,tak už je mi jasný,proč nebyla Sparta mistrem,ještě by za to platili!To mě uklidnilo.Už jsem si myslela,že je to s nima tak špatný http://www.hoax.cz/img/smiles/6.gif

Luděk
21.08.2012 v 09:30
Pro stálé čtenáře Magazínu je vše jasné a k pobavení. Problém je ale v tom, jak mnoho lidí zachází se zprávami obecně. Bez ohledu na zdroj (nepodepsaná informace z internetu, aprílové vydání novin, bulvár nejhrubšího zrna,...) vytrhnou článek z kontextu a vydávají ho za oficiální ověřenou informaci. Jediná obrana je nevěřit bezhlavě všemu a vše si ověřovat. A nebo vše házet do koše a žít spokojeně zcela neinformován... :-)

Martin
20.08.2012 v 21:45
To Iva: Vy budete mít asi chabý intelekt, když nekriticky věříte rubrice Objev, která vychází už léta. Pevně doufám, že ještě nemáte volební právo, nebo se pracuje na zbavení svéprávnosti. Lidé, jako vy, by měli být pod zvýšenou kontrolou, aby například psa nesušili v mikrovlnce nebo si neublížili igelitovým sáčkem pokládajíce ho za ochranu před výfukovými zplodinami automobilů.

Terezička
20.08.2012 v 20:58
Kdo tomu mohl věřit? Vždyť je to jako s tou zprávou o dani z hub. Jinak osobně ty absurdní zprávy taky nemám příliš ráda, ale třeba ta aprílová reportáž ČT o plánovaném zateplení chrámu sv. Víta se mi líbila.

Pepan
20.08.2012 v 12:53
Iva, Miloslava Brázdová: Jestli tomu někdo byť jen na vteřinu věřil, tak je to jeho problém ;-) Hlavně to ale nerozesílejte dál!!!

Miloslava Brázdová
20.08.2012 v 09:17
Jestli jde jen o vtip, pak je dost nepovedený. V cizině totiž této zprávě věří a mají z toho šok. Ale jako nápad by nebylo špatné, když je kasa prázdná sebrat vládě 80% platu, a výhod.

Jisimo
20.08.2012 v 07:12
Tak tento článek je jako vtip velice ubohý! Novináři - klasikové se musí v hrobě obracet. Nejspíš je ubohost sama i šéfredaktor, že tento blábol požehná k tisku.

rukka
19.08.2012 v 16:04
nějak mi uniká pointa této smyšlené \"zprávy\"?? pokud jste někdo pointu pochopil, tak sem s ní. že si někdo vymyslí nějaký vtip, to chápu, ale vymyslet si ktomu rozhovory s funkcionáři, členy vlády, sportovci?? neni ten autor nějaký momentálně zaostalý?? minimálně tak vypadá

Arny
17.08.2012 v 23:19
For Iva. Když už na něco reaguji, tak si snad přečtu o co opravdu jde. No nic, tady někdo nepochopil.

Jindra
17.08.2012 v 21:21
I když se uvádí že je to smyšlenka(oblbovací zpráva),přesvědčivě to ukazuje na to jaké nedůvěře a nechuti v tomto státě dosáhla mezi lidmy vůči této rádoby \"demokratické\" vládě.Ale tím se mocní a hlavně zazobaní nenasitní bumbrlíčci s arogancí sobě vlastní ani koutkem oka nezatěžují.

Iva
17.08.2012 v 09:16
Dnes mi přišel mail o dani za medaile. No, je to hnus. Ti lidé alespoň něco dokázali, zviditelnili naši zemi a nemusí se za svoé snažení stydět. Těm ty peníze zaslouženě patří. Ale ti naši politici by se za svou práci stydět rozhodně měli, vždyť nás stále více a více zadlužují, kradou, shromažďují majetky a oni daně platit nemusí? Jak je možné, že si za svoje , sice velké platy, ale ne miliónové, pořizují takové stamiliónové majetky ? Co dělá finanční úřad? Nebo funguje jen pro nás ostatní a ne pro těch vrchních 10 tisíc ?Kdyby nahoře nekradli, je na všechno dost peněz !!! Defenestraci na ně ! Je nepomůže odvolat, protože jsou jak prolezlí paraziti, vyskytnou se zase jinde na nějakém jiném teplém dobře placeném místě. Je to hnus, co se tu děje !!! Vláda se zabývá jen žabomyšími válkami a ne podstatnými záležitostmi. Kdyby jsme byli národ se vztyčenými hlavami a ne kývajícími oslíky, tak už je to u nás dávno jiné. Lidi jen nadávají, ale nic pro to nedělají. Na tu stávku mělo přijít tenkrát víc lidí, a ne jen do Prahy, ale do každého města, tak jak v 89, aby ti parchanti nahoře měli strach, že příjdou o ty svoje korýtka a začali konečně něco dělat. Úřednickou vládu bych zavedla, a byl by klid od politikaření a korupce, stejně to nic dobrého nepřináší...

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
Jógové studio Marcel Třebíč Havlíčkovo náb. 37
JÓGA TŘEBÍČ Jógové centrum v Třebíči.
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé