Rychlé vyhledávání

Reklama

Diskuse : Recyklované mléko


Marek Eben
21.03.2022 v 11:22
Je to blbost

Tvoje máma
29.11.2021 v 10:47
to je totální mrdka do prdele

Hanka
26.10.2014 v 11:35
Taky mi ta hloupost přišla mailem, díky za to, že zjistíte pravdu a vystavíte ji na webu.

Bamboocha
24.09.2014 v 09:39
Na každém šprochu...

pelhrimak007
04.10.2013 v 11:47
Opravdu je to blbost jsem obsluhou plnícího stroje - Tetra Brik a císla pod dolním rohem jsou čísla které používají při výrobě obalového materiálu před rozřezáním číslo které chybí je pořadí role v řezání té urcité bobiny z válce.Navíc pokud se podíváte na papíře je nataženej poliamid (igelit)a potisk data spotřeby je na folii a tato čísla jsou pod folií což je logicky natištěno už při výrobě obalu v továrně.Hezký den Michal

uscody
04.12.2012 v 18:11
naprostý nesmysl,dělám v hypermarketu sedm let a nevrátili jsme nikdy nic

Petr
14.11.2012 v 16:47
Ahoj ty cisla na dne krabicky nemuzou byt kolikrat bylo mleko vyrobeno nebo staceno to je absolutni nesmysl jelikoz by se museli menit obaly na ohlede z jakeho tanku se prave jake mleko staci. Jsem byvali zamestnanec takovych stroju jako je PKL Combibloc a Tetra Pak neboli Tetra Brik a Tetra Flex takze do stroje se dá pouze obal přes velín se pustí produkt v tomto případě mléko a stáči se automaticky do krabic jediné co se popisuje na karton neboli obal je datum spotřeby ostatní informace se tam netisknou ani to neni možné a nemyslím si že by si firma nechala tisknout dalsi bobiny tedy obaly podle těch čísel .

Méďa
08.05.2012 v 16:01
Jo!už vidím v mlékárně zvláštní místnost,kde jsou 4 kádě a 4 zaměstnanci,kteří u každé krabice zjistí kolikrát bylo mléko \"převařeno\",poté krabici otevře,mléko naleje do té správné kádě,použitou krabici zlikviduje,načež se připraví asi 50 krabic s jedním chybějícím číslem a na 2 minuty (déle 50 litrů netrvá) se spustí plnící stroj s danou značkou...To by se to přebalování hóóódně prodražilo!

Zabak
26.04.2012 v 11:25
Uvaha k uzivatelil vez - zajimave je vsak, ze hypermakety vyclenovali lidi-mozna to delaji doposud, kteri mimo oblast marketu prebalovali stare maso, louhovali, barvili a ja nevim co jeste a davali do novych obalu s jinou uz neproslou zarukou a zrejme se jim to vyplatilo-jinak by to asi nedelali a moje uvaha, proc by to tak nemohli delat i mlekarny Samozrejme bulika na nos to nikomu davat vedet-veset nebudou

vez
13.02.2012 v 16:55
Mě zase pobavilo, že by mlékárny vyčlenily pracovníky, kteří by přebírali jednotlivá balení, aby měli zvlášť mléka dvakrát zpracovaná, zvlášť třikrát a pod. a podle toho je pak označovali....hahaha. To by byl pěkný opruz - jak v Absurdistánu!

Barbar
07.01.2012 v 20:49
Pasterace je druh záhřevu, kdy se zničí vegetativní formy mikroorganismů, pro pasteraci mléka se používají různé teploty, obvykle okolo 60 - 80° C. Při UHT záhřevu dochází ke sterilaci, ke zničení i nevegetativních forem MO, tj. bakteriálních spor, proto má toto mléko delší trvanlivost. Teplota záhřevu bývá okolo 120° C. 190° C, jak je uvedeno v článku, je nebetyčná blbost.

Sonya
05.01.2012 v 12:46
není UHT ohřev vlastně druh pasterizace? hoax je samozřejmě blbost, ale to, že se jedná o rozdílné metody, IMHO taky

Rad
25.09.2011 v 20:01
Ono to mléko v krabicích s mlékem už stejně nemá mnoho společného. Zkuste si ho porovnat s tím nadojeným od krávy. Tohle sice nezkysne,zato se vám časem promění v odpornou černou břečku.

Spíďák
23.09.2011 v 19:52
Tak už to bylo i v TV nova xD

phuture
22.09.2011 v 21:24
The packaging producer explains the meaning of the printed figure on the back of the packages, which is obvious in the photograph accompanying the message:” The packaging in the photo is an aseptic packaging (Tetra Pak Aseptic) for UHT milk (Ultra High Temperature) and not for pasteurized milk as shown in the Internet message. That number (circled in the photograph) refers to the roll number on which the packaging material is printed; the printing equipment used in Tetra Pak plants usually has 5 rolls.

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
Jógové studio Marcel Třebíč Havlíčkovo náb. 37
JÓGA TŘEBÍČ Jógové centrum v Třebíči.
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé