Rychlé vyhledávání

Reklama

Diskuse : Tassos (W32.MFG.Tassos@mm)


mikosoft
16.01.2004 v 17:40
ak by niekomu fungoval prikaz "cd system 32" tak ma bud dosahany windows alebo je hacker :)

Bumerang
06.06.2003 v 20:20
Strucny preklad pro totalni neznalce angliny. Smažte na disku soubory: NTDETECT.COM , TWUNK_32.EXE a pro jistotu radeji i rundll32.exe

Malakas
31.05.2003 v 16:47
Hi leute kann das hier jemand auf deutsch übersetzen??? danke

Zidane
31.05.2003 v 12:58
Co to psalo za lamu? Chyba "\\HKEY_LOKAL_MACHINE - K místo C - no pokud by to dělali podle pokynu, tak je to vpohodě, protože žádná LOKAL machine v registrech pokud vím není, vždycky jen LOCAL :-) Vymyšlený to je docela dobře, ale kdo není blbej a umí anglicky, musí poznat - právě podle LOKAL namísto správného LOCAL - že to je vymyšlenina a že se někdo baví...

Lukáš
30.05.2003 v 07:34
Kdysi jsem se na jeden hoax jako čerstvý administrátor nachytal,takže už "snad" nic nehrozí.Jinak je tenhle docela pěkně vymyšlenej a co se týče lidí u nás,většinou zavolají,protože tyhle texty jsou pro ně většinou "sprostý"......

Stanicio
28.05.2003 v 23:14
Plne se priklanim k variante NEPREKLADAT tuto verzi. Je to fakt sila a doufam, ze nikdo ze zakazniku si to jen tak z dlouhe chvile neumaze. To co pise DZUBAK jsem osobne resil u tri aktivnich zakzniku ctouci podobnou blbost s JDBGMGR, kteri do puntiku splnili co precetli a jeste me zavolali druhy den jaky jsou dobri, ze si sami odstranily vir :o). Nepodcenujte inteligenci zakzniku, dokazi udelat takove veci o kterych se vam ani nezda.

DZUBAK
28.05.2003 v 08:41
PRIPOMINKA k predchozim komentarum - CESKY PREKLAD se tady objevi pouze tehdy, pokud se zacne sirit ceska verze. Hoax nema smysl prekladat a tim ulehcovat praci min inteligentnim ftipalkum. Nerad bych zklamal idealismus P. Stanka, ale v minulosti je znamo mnoho pripadu, kdy si uzivatele podle presneho postupu v hoaxu umazali soubory ( viz WIN.COM , JDBGMGR.EXE a SULFNBK.COM)

Ballu
28.05.2003 v 08:21
No až to někdo přeloží Ignore, tak to fakt možná bude zajímavý, ale jen pro neznalce nebo pro domácí amatérské uživatle. Ne pracovních PC ve firmách to asi moc nehrozí, nebo aspon né těm co mají PC na platformě Windos 2000 nebo linux toto riziko nehrozí. Ale před tím kdo to vymyslel smekám klobouk. Pak uživatelé mi vždy volají, takže si myslím že na naší síti to "snad nehrozí".

Ballu
28.05.2003 v 08:04
No až to někdo přeloží Ignore, tak to fakt možná bude zajímavý, ale jen pro neznalce nebo pro domácí amatérské uživatle. Ne pracovních PC ve firmách to asi moc nehrozí, nebo aspon né těm co mají PC na platformě Windos 2000 nebo linux toto riziko nehrozí. Ale před tím kdo to vymyslel smekám klobouk. Pak uživatelé mi vždy volají, takže si myslím že na naší síti to "snad nehrozí".

Ignor
28.05.2003 v 07:07
Je to dobré, hoax je anglicky, takže mi uživatelé nejprvé zavolají, než něco vymamlasí, protože kdo by se s tím překládal. Průšvih nastane, až to nějaké pako přeloží.

Pavel Staněk
28.05.2003 v 06:48
Tak jsem to přelouskal a musim říct, že toto je totalní infaltilní blbost. Žádnej vůl nebude mazat systémové soubory, pokud si není jistý, že je tam vir a pokud to udělá, určite bude mít připravënou disketu, která bude mít správné verze souborů, aby mu naběhl systém.

Zane
28.05.2003 v 05:18
Dobrý ale pro nás, totální neznalce angliny by se možná hodil alespoň stručný překlad v češtině.

Zane
28.05.2003 v 05:17
Dobrý ale pro nás, totální neznalce angliny by se moýná hodil alespoň stručný překlad v češtině.

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé