Rychlé vyhledávání

Reklama

Diskuse : Únos žen v asijských obchododech


Asiat
08.01.2019 v 21:30
to je hrozné! Prípad sa stal v Trenčíne v ulici ktorá v danom meste ani neexistuje! Ludia VERTE TOMU určite sa to stalo!!!

EnzoTN
26.02.2015 v 23:35
To som nevedel, že v Trenčíne máme aj Národnú ulicu :)

hanka
12.08.2014 v 14:03
ja už slyšela i jak unášej turistky v pražský Sapě

Habakuk
10.01.2014 v 12:35
Napište prosím tutově ověřenou adresu, kde to vyjde na 100%. Manželka potřebuje nakoupit nějaké zboží z ASIE, tak jí tam odvezu.

Gethie
28.12.2013 v 10:01
Je skvělé, že o únosech žen v obchodech se mluvilo už někdy na začátku 20. století v Paříži. Tehdy v tom byli ovšem namočení Židé, nikoliv Asiaté. Neuvěřitelné, že se tyhle fámy vždy jen trochu upraví a zase ožijí.

Bambus
13.12.2013 v 10:34
Černá sanitka - legenda stále žije

Eva
03.12.2013 v 15:56
Eva: Vy jste ale taky kus orgánu... :)))

EVA
02.12.2013 v 22:34
ON SE VŽDYCKY NAJDE NĚJAKÝ ORGÁN K POUŽITÍ.NEZLEHČOVALA BYCH TO.

hogreta
02.12.2013 v 22:15
Oficiální vyjádření vietnamských podnikatelů pracujících v Ostravě na Hlavní třídě: Vážení, v posledních několika týdnech se přes e-mail začala šířit nepravdivá zpráva o tom, že na ulici Hlavní Třída v Ostravě- Porubě se odehrávají velká dramata jako vystřižená z krimi seriálů. Prý tamní Vietnamci unášejí ženy, jakožto snadnější oběti, za účelem prodeje lidských orgánů. Chtěla bych upozornit na to, že tento e-mail je snůška úplných nesmyslů, jehož cílem je podněcovat etnickou a rasovou nenávist a poškodit v podnikání prodejce na ulici Hlavní Třída. Opravdu si myslíte, že kdyby došlo k takovému zločinu, v novinách a hlavně ve zprávách by o tom nepadla ani zmínka? Nebo alespoň o nějaké pohřešované osobě? A myslíte si, že by se o této zprávě šířilo přes podvodné e-maily? Autor/autorka sice uvádí, že se o tom mluvilo i v rádiu, ale tento fakt ničím nepodložil/a, protože žádná taková ani obdobná zpráva ve sdělovacích prostředcích nikdy nebyla zveřejněna. Hlavní Třída je ulice rušná a pohybuje se na ní spousta lidí od rána do pozdního večera. Kdyby kdokoliv zahlédl velké policejní auto s muži s kuklami a velkou zásahovou akci, věděla by o tom brzy celá Ostrava. Mimo to, kdyby k takovému zásahu skutečně došlo, obchod by byl logicky již dávno uzavřen a lidem znepřístupněn, přičemž se sami můžete ubezpečit, že všechny obchody fungují dále. Cílem tohoto e-mailu lidem je otevřít oči, aby naivně nevěřili všem mailům, které jim chodí. Tamní Vietnamci jsou slušní lidé. Nemusíte u nich přece nakupovat, jen byste neměli slepě skočit na lep těmto lžím. Kdo šíří tyto lživé informace, naplňuje skutkovou podstatu trestného činu pomluvy podle § 184 odst. 1 a 2 zákona č. 40/2009 Sb. trestního zákoníku, za nímž stojí skupina rasistů, kteří spoléhají na naivitu lidí. Věřím, že se rozmyslíte, než začnete e-maily přeposílat dál a napomáhat tak trestnému činu a neopodstatněnému šíření nevole vůči tamním Vietnamcům, kteří jediní v tomto případě mají právo na to řešit tento problém přes policii. Děkuji za přečtení.

Petra
02.12.2013 v 13:19
I kdyby to na krásně byla pravda, opravdu si myslíte, že by to policie přiznala, nemáte ani tušení, co všechno nám slavná policie tají a nikdy nepřizná!

xy
01.12.2013 v 18:58
a som zo Ziliny (ako sa pise v doplnkovom prispevku z aktuality.sk)...a moj znamy je zilinsky kriminalista - kuklac

xy
01.12.2013 v 18:54
ja len ze u nas sa toto hovorilo tiez (osobne, nie cez maily) a jeden znamy kriminalista mi to potvrdil..preco by si vymyslal?

Radek
01.12.2013 v 10:50
Jasně. Policie nechá pár lidí unést a rozebrat a teprve pak to veřejné vyhlásí? Nesmysl. Jak tomu můžete věřit ?:))

Petr
28.11.2013 v 21:26
Ahoj, kdo dokončil základku, a následně se trošičku zajímal byť amatérsky transplantaci orgánů musí vědět, že celé toto je nesmysl. Když by někdo potřeboval orgán, tak se to musí udělat obráceně. Najdu si člověka s patčičnou krevní skupinou, podskupinami a genovými shodami. Na něj si pak před jeho domovem počíhám a ztopím člověka, že jej již nikdy nikdo nenajde. Dělat to obráceně, ukrást nějakého člověka a pak na něj zkoušet najít příjemce jeho orgánů je pitomost. Co když by člověk dárce měl třeba zrovna dané orgány nemocné nebo se léčil s nemocí, která by neumožňovala samotnou transplantaci ?

František
28.11.2013 v 12:35
Však o Nitře není v hoaxu žádná zmínka, tak to asi hoax nebude a manžel asi čeká dodnes před obchodem a hulí ubalené cigáro...

majo
28.11.2013 v 11:59
Tento istý popis sa stal aj v Nitre, a tiež to bolo pred záverečnou v čínskom obchode na pešej zóne. A k tomu, že polícia nič neeviduje? Polícia je toho názoru, že kým nieje prípad vyriešený, tak nepustia von nič.

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé