Rychlé vyhledávání

Reklama

Zpoplatnění Facebooku

První výskyt: 05.2010

Text hoaxu

Verze 1 (květen 2010 - "od zítra")

Dobrý den, mohu vám říci, že Facebook oznámil, že od zítra se bude platit 12 eur za měsíc, musí se rozozaslať tato zpráva minimálně 15 svým kontaktům a stát vás označí přezdívkou "Gold", takže nemusíte platit. Pokud nevěříte zkuste to sami. Zkopírovat a vložit, i když jsou spojené ... to je vážné, informace pochází ... od spolehlivého a důvěryhodného zdroje


Verze 2 (květen 2010 - "od 1.1.2011")

Provozovatel Facebooku ho zvažuje od 1.1.2011 službu zpoplatnit! Nebude to za moc, odhaduje se cena asi 2 dolary měsíčně, což je necelých 40,-korun měsíčně. Ale... Na celém světě vznikají petice, které se proti tomu bouří.


Verze 3 (prosinec 2014)

Čus, facebook už se musí platit...toto si přečtěte:mohu vám říci, že facebook oznámil, že od příštího měsíce se bude platit 12 eur za měsíc, musí se rozozaslat tato zprava minimálně 15 svým kontaktům a stát vás označí přezdivkou gold coz znamena ze nemusite platit, zprava je proverena duverni zdrojem.


Verze 4 (Leden 2017)

Od sobotního rána facebook bude stát za poplatek. Pokud máte alespoň 10 kontaktů poslat tuto zprávu. Tímto způsobem budeme vidět, že jste vášnivý uživatel a vaše logo bude modré () a bude i nadále zdarma. (Jak je uvedeno v novinách dnes. Facebook bude stát 0.01 ps za zprávu. Poslat tuto zprávu 10 lidem. Když to uděláte světlo se rozsvítí modrá jinak facebook bude aktivovat vyúčtování.


Verze 5 (Září 2017)

Ahoj Jsem Mark, ředitel Facebooku.
Ahoj všichni, zdá se, že všechna varování jsou skutečná.
Použití Facebooku bude stát za peníze. Pokud odešlete tento řetězec na 18 odlišných od vašeho seznamu, vaše ikona bude modrá a bude zdarma pro vás.
Pokud mi nevěříte, zítra v 18:00 Facebook bude uzavřen a otevřít ji budete muset zaplatit. To je vše podle zákona. Tato zpráva má informovat všechny uživatele, že naše servery byly v poslední době velmi přetížené. Žádáme vaši pomoc při řešení tohoto problému. Požadujeme, aby naši aktivní uživatelé předali tuto zprávu každému uživateli ve vašem seznamu kontaktů, aby potvrdili naši aktivní uživatelé Facebooku.
Neodesíláte-li tuto zprávu všem vašim kontaktům na facebook, váš účet zůstane neaktivní s důsledkem ztráty všech vašich kontaktů bez přenosu této zprávy. Váš SmartPhone bude aktualizován během dalších 24 hodin, bude mít nový design a novou barvu pro chat. Vážení uživatelé Facebooku, budeme dělat aktualizaci pro Facebook od 23:00 hod. až do dnešního dne. Pokud toto neodesíláte všem vašim kontaktům, bude aktualizace zrušena. Nebudete mít možnost chatovat se zprávami ve facebooku.
Budete muset zaplatit kurz, pokud nejste častým uživatelem. Pokud máte alespoň 10 kontaktů, pošlete tuto SMS a logo se změní na červenou, což znamená, že jste uživatel Potvrdil ... Dokončíme to zdarma. Zítra začnou shromažďovat zprávy pro Facebook na 0,37 centu. Předat tuto zprávu více než vašim 9 kontaktům a bude vám zdarma pro vás. Sledujte a míč se změní na zelenou. Udělejte to a uvidíte, že Facebook je nyní zdarma. Posílejte na 10 lidí, abyste znovu aktivovali službu bez nákladů.


Verze 6 - slovenská (Leden 2019)

ZNAMENÁM FACEBOOK! !! Ahoj som Mark Zuckerberg Riaditeľ facebooku.

Ahoj všetci, zdá sa, že všetky varovania boli skutočné, facebook použitie bude stáť peniaze

Ak tento reťazec odošlete na 18 odlišných od vášho zoznamu, vaša ikona bude modrá a bude zadarmo pre vás.

Ak mi nedôverujete zajtra o 18:00, že Facebook bude zatvorený a otvoriť ho budete musieť platiť, to je všetko podľa zákona

Táto správa je informovať všetkých našich používateľov, že naše servery boli v poslednej dobe veľmi preťažené, a preto žiadame vašu pomoc pri riešení tohto problému. Požadujeme, aby naši aktívni používatelia posielali túto správu každému z vašich osôb vo vašom zozname kontaktov, aby naši aktívni používatelia Facebooku mohli potvrdiť, ak neposielajte túto správu všetkým vašim kontaktom na facebook, potom váš účet zostane neaktívny s následkom straty všetkých vaše konto prenosu tejto správy. Váš SmartPhone bude aktualizovaný v priebehu nasledujúcich 24 hodín, bude mať nový dizajn a novú farbu pre rozhovor. Vážení používatelia Facebooku, budeme robiť aktualizáciu pre facebook od 23:00 hod. do 05:00 hod. tohto dňa. Ak nezašlete túto správu všetkým vašim kontaktom, aktualizácia bude zrušená a nebudete mať možnosť chatovať so svojimi správami na Facebooku


Verze 7 - česká (Leden 2019)

VYMAŽU  FACEBOOK! Ahoj , jsem Mark Zuckerberg, zakladatel facebooku.  Ahoj všichni, upozornění je opravdové,užívání facebooku může stát peníze! Pokud pošlete tento řetězec 18 ostatním z Vašeho seznamu,Vaše ikonka bude modrá a bude to pro Vás ulehčující ( free je volné , ale v kontextu se toto hodí víc – moje připomínka. :-) ) . Pokud mi neuvěříte,zítra v hodin večer bude facebook uzavřen a jeho otevření způsobí ,že za něj budete platit – ze zákona.  Tato zpráva informuje všechny našeuživatele, že naše servery byly v poslední době velmi přetížené  a proto žádáme o pomoc ( nebo zeptání – jak chceš,spíše žádáme . :-) ) vyřešit tento problém. Požadujeme, aby naši aktivní uživatelé předali tuto zprávu každému z lidí na seznamu, aby potvrdili naši aktivní uživatelé facebooku, pokud zprávu neodešlete všem vašim kontaktům na facebooku, Váš účet zůstane neaktivní s následkem ztráty přenosu této zprávy. Váš Smart Phone ( chytrý telefon:-) ) bude aktualizován v rámci 24 hodin, bude mít nový design a novou barvu chatu. Milí uživatelé Facebooku, chystáme se  aktualizovat Facebook od 11 hodin do 5 hodin ráno .Pokud nepošlete svým kontaktům,aktualizace bude zrušena a nebudete mít možnost psát zprávy na facebooku. Půjde o platbu ,pokud nejste častým uživatelem.Pokud máte alespoň 10 kontaktů , pošlete tuto zprávu a logo se změní na červenou, což znamená , že jste jako uživatel potvrdil. Dokončíme to zdarma. Zítra  začnou shromažďovat zprávy pro Facebook na 0, 37 centu. Předejte tuto zprávu více než 9 lidem  z Vašich kontaktů a budete mít volný život.


Verze česká - březen 2020

Vážení uživatelé na facebooku, facebook, předpokládejme, že je zavřený, v poslední době se stal velmi přelidněným, bylo mnoho účastníků, kteří si stěžovali, že facebook je velmi pomalý. členové. tuto zprávu pošleme, abychom zjistili, zda jsou účastníci aktivní nebo ne. Pokud jste aktivní, pošlete 25 uživatelům pomocí kopie a zobrazí se vám, že jste stále aktivní. * Ti, kteří tuto zprávu neodesílají do 2 týdnů, budou bez váhání vymazáni, aby vytvořili místo, které je v souladu s tvůrcem Facebooku, aby si udrželi své účty na Facebooku. Ujistěte se, že jste uživatel FB aktivní.Pokud to nemůžete přenést na 25 uživatelů, bude registrace vašeho účtu snížena bez zaváhání v neděli ve 20:12 Chat Talk Konec od posla: Mark Zuckerberg, zakladatel Facebook
06:01

Ahoj, já jsem Mark, ředitel Facebooku. Ahoj všichni, zdá se, že všechna varování jsou skutečná. Použití Facebook vás bude stát peníze. Pokud tento řádek odešlete na jiný než váš seznam, váš odznak bude modrý a bude pro vás zdarma, pokud mi nevěříte, Facebook bude zítra zavřen v 18:00 a budete muset zaplatit za jeho otevření. To vše je v souladu se zákonem. Tato zpráva informuje všechny uživatele, že naše servery jsou v poslední době velmi zaneprázdněné. Pomozte tento problém vyřešit. Žádáme aktivní uživatele, aby tuto zprávu poslali každému z osob v seznamu kontaktů, aby potvrdili své aktivní uživatele Facebooku. Pokud tuto zprávu neposíláte na všechny kontakty na Facebooku, váš účet zůstane nečinný, takže ztratíte všechny kontakty bez odeslání této zprávy. Váš smartphone bude aktualizován během následujících 24 dnů


Podobné zprávy

Doplňující odkazy


Adresa stránky: http://www.hoax.cz/hoax/zpoplatneni-facebooku/
Alternativní odkaz: http://www.hoax.cz/index.php?section=hoax&action=hoax_detail&id=1080

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
Jógové studio Marcel Třebíč Havlíčkovo náb. 37
JÓGA TŘEBÍČ Jógové centrum v Třebíči.
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé