Rychlé vyhledávání

Reklama

Diskuse : New PayPal email address added


martin
04.08.2013 v 07:49
Ukazka dalsiho \"Nigerskeho\" podvodu z teto adresy: Roman Marek Zacina to skoro nevinne, ale po precteni hned zjistite, ze je to podvod. Slovak zijici v Holandsku jmenujice se Roman Marek, ale jeho adresa jiz je roman mareek (prvni jeho chyba) Nema on-line bankovni ucet (druha chyba) vzhledem k povaze jeho prace (treti chyba, jiz vam rika, ze je podvodnik) Pise dale, ze to chce poslat HOME namisto domu (Nigerec) to same se slovem PROVIDE ME, ale snad nejkrasnejsi blbost je, ze zbozi chce poslat zbozi na Slovensko a to lodni spolecnosti - Ktera reka spojuje Prahu a Slovensko? Staci si opravdu dukladne precist maily a hned z nich vypozorujete, zdali je to podvod ci ne. Romana e-mail: Som zo Slovenska, ale v súčasnej dobe v Holandsku, pretože nemám prístup k môjmu on-line bankový účet nemám internetové bankovníctvo a nemôžem ísť do banky vzhľadom k povahe mojej práce, ale môžem platiť z môjho PayPal účtu,Urobím všetky dopravné prostriedky pre to byť transportovaný do môjho home.PayPal je veľmi dobrá, bezpečné uloženie a veľmi ľahko nastaviť PayPal účet pomocou PayPal stačí ísť na www.paypal.com a otvorený a účet s them. Provide ma s informáciou nižšie na úhradu položky: PayPal celé meno PayPal Email Názov tovaru: cena: Vráť sa ku mne čo najskôr tak, že môžem pokračovať s platbou .. aby dal peniaze až do konca a potom som sa spojiť so svojím lodná spoločnosť po vás dostať platbu.

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Generální partner

E S E T - ENJOY SAFER TECHNOLOGY

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
Jógové studio Marcel Třebíč Havlíčkovo náb. 37
JÓGA TŘEBÍČ Jógové centrum v Třebíči.
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé