Rychlé vyhledávání

Reklama

Vyzkoušej zdarma - Prémiová internetová ochrana pro Windows


Diskuse : Napadení Filipa Vonky nezletilými Rómy


Marek
16.08.2007 v 15:02
pan Vonka byl tak laskav, ze mi poslal zpravu, jak to cele dopadlo:

Po roce se podařilo policii hlavního pachatele dopadnout. Byl
chycen při jiných činech a protože už byl v té době plnoletý, byl
za ně souzen a odsouzen k nepodmíněnému trestu asi jeden rok vězení.

pan Vonka mladsi se jiz tesi pomerne dobremu zdravi.

Marek
15.08.2007 v 18:14
neni jiz na case zaurgovat PCR a pozadat je o vyjadreni k OR III-4348/M01. pokud dobre pocitam, tak je to min 2 a 1/2 roku.

Jana
28.04.2006 v 09:59
Bohužel musím potvrdit, že s tím, co pan Vonka popsal ve svém mailu, mám také zkušenost. Něco podobného se před pár lety přihodilo mně a mé kamarádce na Andělu v parčíku u kostela. Když jsem šli z knihovny, napadla nás naprosto bezdůvodně partička asi deseti romských dětí vě věku od 8 do 12 let. Naštěstí to dopadlo jen pohmožděnou čelistí a nosem, proříznutým kabátem a několika hrstmi vyrvanejch vlasů.
Byla jsem z toho tak v šoku, zejména z tak nízkého věku těch dětí, že jsem se jich neustále ptala, proč to dělají a co jsme jim udělali....ovšem měla jsem raději hned vzít nohy na ramena. Nevím, jestli se někdo setkal až s takhle agresivními "bílými" dětmi, zejména tak malými.
Nikdy bych se nepovažovala za rasistu, ale takováhle zkušenost s vámi opravdu zamává. Vím, že mezi romy je spousta skvělých lidí, ovšem jejich skupinkám se teď na ulici raději vyhýbám velkým obloukem.

Dalibor
11.03.2006 v 17:02
Potvrzuji že se tento příběh skutačně stal, s autorem jsem byl v telefonickém i meilovém kontaktu. Dalibor

Gargantua
23.01.2006 v 20:53
Nechci to nějak bagatelizovat, toho zmlácenýho kluka fakt lituju. Ale je pravda, že tohle se stává docela často, takže proč zdůrazňovat zrovna tenhle případ. Tohle většinou cigáni ani nedělají - ti jsou spíš na hospodářskou kriminalitu. Daleko častější je, že někdo jen tak ze srandy dostane pár po tlamě od nějakého 100% bílýho namachrovanýho vesnickýho křupana.

smog
08.01.2006 v 00:51
verim tomu a ti co nesnasej cigany tak nejsou rasosti ale de videt ze jen nesedej doma ale videj co se deje sou to sku*veny sv*ne

David
09.10.2005 v 11:56
JeJe: myslim ze autor dobrou vec rozhodne neudelal, je to peknej rasista a podbizi k tomu odstatni ...... ja sel jednou v podvecer na do hospody na letnou ulici milady horakove a zmlatili tam jen tak zniceho nic particka holejch lebek - vsichni byli belosi ....... mam ted zanevrit na vsechny holohlave lidi bile pleti?

oxaaanka
06.01.2005 v 19:40
Heh nevim...kdyby to byla opravdu pravda, tak je to smutný...to jo...ale já znám jen hodný romy :) no tak nevim :)

JeJe
05.01.2005 v 18:44
(Jsem na techto strankach poprve, o tom co je to hoax jsem se dozvedel az z techto stranek) Myslim ze autor tohoto emailu udelal dobrou vec -je lepsi kdyz se o tomto cinu dozvi vice lidi nez jen blizke okoli, par lidi ze skoly a liknavi policiste, kteri se nasich snedych spoluobcanu casto sami boji....

rony
30.12.2004 v 14:26
Katka, hoax to je, napriek tomu, ze popisuje skutocnost.

znakom hoaxu je emotivne naliehanie a ziadost o dalsie sirenie obsahu svojim znamym.

o ostatnych aspektoch - skutocnosti opisovanej v e-maili, ucinku mailu, jeho zmysle atd. mozeme donekonecna diskutovat, no nikam sa nedostaneme ;-)

samozrejme najvhodnejsia reakcia bola postupenie problemu policii, v pripade liknavosti su jasne urcene postupy. sirenie informacie e-mailom nema ziadny dopad - mozno iba zadostucinenie pre autora a pomerne sporne utvaranie nazoru na vec, kedze tak alebo onak pachatelom to zjavne neuskodi - nie su odhaleni a sirenim tohto mailu k odhaleniu ani nikdy nedojde.

Katka
25.12.2004 v 23:48
Všem nedůvěřivcům mohu potvrdit, že je to všechno pravda a že se to tak opravdu stalo. Jsem studentka gymnázia Na P. a tak vím, že jsme se tím zabývali všichni a že toto OPRAVDU není hoax. Může se to tak zdát, obzvláště proto, že tohle píšu, ale je to pravda. Přeberte si to jak chcete a mějte se co nejlépe

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Cybersecurity Conference Prague 2020
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
SDRUŽENÍ INTERNETOVÝCH OBCHODŮ  Internet-Shops.cz
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
SECIT.SK
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Lymfatické centrum Třebíč
JÓGA TŘEBÍČ Jógové centrum v Třebíči.
Doména LEVNAVEJCE.CZ je na prodej.