Rychlé vyhledávání

Reklama

Vyzkoušej zdarma - Prémiová internetová ochrana pro Windows


TANTRA

Text hoaxu

Verze 1.

TOTEM TANTRA

Tantrická přání

Můj přítel otevřel zásuvku prádelníku své manželky a vyndal z ní balíček zabalený do hedvábného papíru. Nebyl to ledajaký balíček, ale balíček s krásným spodním prádlem. Odhodil papír a prohlížel si hedvábí a krajku. "Toto jsem jí koupil, když jsme byli poprvé v NewYorku. Od té doby uběhlo asi 8 nebo 9 roků. Nikdy si to neoblékla. Chtěla si To nechat na zvláštní příležitost. A teď, myslím si, že přišel ten moment." Přiblížil se k posteli a položil prádlo k ostatním věcem, které chtěl poslat do pohřebního ústavu. Jeho žena právě umřela.
Když se ke mně otočil, povídal:
"Neschovávej nic na zvláštní příležitosti, každý den, který žiješ, je výjimečný."
Stále ještě myslím na jeho slova, neboť změnila můj život.
Dnes čtu daleko víc než předtím, a uklízím daleko míň.
Sedím na své terase a vychutnávám přírodu bez toho, aby jsem si všímal buřinu v zahradě. Strávím víc času s mojí rodinou a s mými přáteli a méně času v práci. Pochopil jsem, že život je sbírka zkušeností, kterou je třeba chránit. Od nynějška nic neschovávám. Používám denně moje křišťálové skleničky. Když se mi chce, obléknu si svoje nové sako, když jdu nakupovat do supermarketu. I moje oblíbené vůně používám vždy, když mám na to chuť, nenechávám je na svátky.
Věty jako "Jednoho dne..." zmizely z mého slovníku. Když se to vyplatí,chci věci hned a chci je vidět, slyšet, vnímat a chci je dělat. Nejsem si celkem jistý, co by dělala manželka mého přítele, kdyby věděla, že tu už zítra nebude. "Zítra" - slůvko, co bereme až příliš často na lehkou váhu. Myslím,že by zavolala ještě své rodině a blízkým přátelům. Možná by zavolala i dalším přátelům, aby se udobřila, anebo omluvila za spory. Myšlenka, že by ještě šla na večeři do čínské restaurace se mi velice zamlouvá, čína byla totiž její oblíbené jídlo. To jsou ty všechny malé neudělané věci, které by mne velice rušily, kdybych věděl, že jsou moje dny spočítány.Znervózňovalo by mne, kdybych už neměl vidět přátele, s nimiž jsem se chtěl "jednoho dne" potkat. Znervózňovalo by mne, kdybych nenapsal dopisy, které jsem chtěl "jednoho dne" napsat. Znervózňovalo by mne, kdybych neřekl dost často své milé, jak ji mám rád. Nyní už nepromeškám nic.
Nic, co může přinést radost a úsměv do mého života, neodsouvám a neschovávám na pozdější dobu.
Říkám si, že každý den je něco zvláštního...
Každý den, každá hodina, každá minuta jsou něco výjimečného.


Až dostaneš tuto zprávu, tak ji pošli lidem, které máš rád, a neříkej si, že to uděláš "jednoho dne", nebo to už možná neuděláš nikdy...
Tato tantra pochází ze severní Indie. Jsi-li pověrčivý, nebo ne, ušetři si pár minut a všechno si přečti. Souhlasíš? Tato tantra obsahuje pár zpráv, které Tvé duši udělají dobře. Je to jedna TOTEM TANTRA, která přináší štěstí. Byla poslána i Tobě. Přešla už minimálně desetkrát kolem světa.

A nyní pár tipů na každodenní život:


Jez hodně celozrnné rýže
Dej lidem, co očekávají a udělej to s vkusem.
Zapamatuj si svoji oblíbenou báseň.
Nevěř všemu, co uslyšíš, neutrať všechen svůj majetek a nespi tak hodně, jak bys chtěl.
Když řekneš "mám tě rád", řekni to vážně.
Když řekneš "je mi líto", podívej se lidem do očí.
Buď alespoň 6 měsíců zasnoubený, než se oženíš (provdáš).
Věř na lásku na první pohled.
Nesměj se slzám druhých.
Miluj hluboce a vášnivě. Můžeš se přitom zranit, ale je to jediný způsob, jak žít svůj život.
V případě sporu zůstaň loajální a neurážej se.
Neodsuzuj nikoho kvůli jeho druhovi.
Mluv pomalu a mysli rychle.
Když Ti někdo položí otázku, na kterou nechceš odpovědět, usměj se a zeptej se "Proč to chceš vědět?"
Zapamatuj si, že největší láska a největší úspěch obsahují odpovídající riziko.
Zatelefonuj své matce.
Řekni "na zdraví", když někdo kýchne.
Když prohraješ, pouč se z toho.
Zapamatuj si 3 pravidla: respekt před sebou, respekt před druhými, zodpovědnost za své činy.
Nepřipusť, aby malé nedorozumění pokazilo hluboké přátelství.
Když zjistíš, že ses dopustil chyby, hned to naprav.
Usmívej se, když telefonuješ. Ten, se kterým hovoříš, to pocítí na Tvém hlase.
Ožeň/vdej se za toho, kdo Tě umí rozesmát. Až budete staří, bude to důležitější, než cokoli jiné...
Strav nějaký čas o samotě.
Buď otevřený pro změny, ale nezapomeň na svoje hodnoty.
Nezapomeň, že mlčet je někdy nejlepší odpověď.
Víc čti a dívej se méně na televizi.
Žij dobrý a uspořádaný život. Oceníš to, až budeš starší.
Věř v Boha, ale přesto zamkni pořádně své auto.
Atmosféra plná lásky je doma důležitá. Přispěj k ní jak nejlépe umíš.
Při sporech doma odpusť svému druhovi.
Neprohrabávej se v minulosti.
Čti mezi řádky.
Předej dál, co znáš, zůstaneš tak nesmrtelný.
Chovej se přátelsky ke svému okolí.
Modli se.
Nepřerušuj nikoho, koho máš rád.
Starej se o svoje vlastní věci.
Nedůvěřuj člověku, který nemá zavřené oči, když se s Tebou líbá.
Objev jednou za rok nějaké místo, na kterém jsi ještě nebyl.
Jestli dobře vyděláváš, nechej z toho po celou dobu, co žiješ, profitovat i ostatní.
Někdy je možná pro Tebe lepší, když nedostaneš to, co velmi chceš.
Pamatuj si to.

Nauč se všechna pravidla, ale někdy je můžeš i obejít.
Připomínej si, že nejlepší vztah je ten, kde je láska mezi dvěma.
Partnerství je více než závislost jednoho na druhém.
Zaměř svůj úspěch na to, čeho se musíš zříkat, abys toho dosáhl.
Přijímej lásku a jídlo s důvěrou.
Nenechej si tuto zprávu pro sebe.
TOTEM TANTRA má být v následujících 96 hodinách poslána dál. Pošli dál kopie a sleduj, co se v následujících 4 dnech stane. Když jsi pověrčivý, bude to pravda.

Nyní zbytek...
Pošleš-li tuto zprávu

0 - 4 osobám a Tvůj život se viditelně zlepší
5 - 9 osobám a Tvůj život a Tvoje cíle se zlepší
9 - 14 osobám a dostaneš aspoň 5 překvapení v následujících 3 týdnech
15 a více osobám a Tvůj život se rapidně zlepší a všechno, o čem jsi snil, se začne stávat skutečností.


Verze 2.

Ten nejhezčí kolovací dopis na světě, nad kterým bychom se měli opravdu zamyslet! Na tomto příběhu je opravdu něco pravdivého. Pro informaci: trvá to jen dvě minutky si ho přečíst. Obětuj ten čas!!!

Můj nejlepší přítel otevřel šuplík od komody své manželky a vyjmul v hedvábném papíru zabalený balíček. Nebyl to jen tak obyčejný balíček, bylo v něm krásné dámské spodní prádlo. On ten balíček rozbalil a zadíval se na to hedvábí a ty jemné krajky. "To jsem jí koupil, když jsme byli spolu poprvé v New Yorku. To mohlo být asi tak před 8 nebo 9 roky. Nikdy si to neoblékla.
Chtěla si to obléci při zvláštní příležitosti. A teď, myslím, že je ten pravý okamžik." Přiblížil se k posteli a položil to hedvábné prádélko k jiným věcem, které byly připraveny pro pohřební službu. Jeho žena totiž umřela. Pak se ke mě obrátil a řekl:"Neukládej nikdy nic na zvláštní okamžik. Každý den, který žiješ je zvláštní okamžik." A já stále dodnes myslím na jeho slova .. ta změnila můj život. Dnes čtu více a uklízím méně.
Sednu si na balkon, kochám se přírodou a ignoruji plevel, který se rozrůstá mezi mými květinami. Trávím více času s rodinou, s mým partnerem, s mými přáteli a méně v práci. Pochopil jsem, že život je sbírka zkušeností, kterých si máme vážit. Od teď si už nic neschovávám na později. Denně používám své křišťálové sklínky. Když se mi chce, tak si obléknu mou novou koženou bundu i když jdu jen přes ulici do samošky. I můj nejdražší parfém použiji, když se mi zachce. Slova jako např. "jednou" nebo "při příležitosti" už v mém slovníku neexistují. Když to stojí za to, tak chci dělat, slyšet i vědět vše hned. Nejsem si jistý, co by žena mého přítele udělala, kdyby věděla, že už zítra nebude. "Zítra", které každý z nás bere na lehkou váhu. Myslím, že by určitě ještě zavolala své rodinné příslušníky a své blízké přátele. Třeba by i zavolala pár lidí, s kterými by urovnala pár nedorozumnění a nebo by se i pár lidem omluvila za věci, které byly nevyjasněné. Odpustila by možná vše, čím jí kdo ublížil. Ta myšlenka, že by třeba ještě šla do čínské restaurace /její zamilovaná kuchyně/ se mi líbí.
To jsou ty nevyřízené maličkosti, které by mě rušily, kdybych věděl, že mé dny jsou spočítané. Na nervy by mi také šlo, že vím, že se už nemohu sejít s přáteli, které jsem chtěl jednoho "vhodného" dne navštívit. Na nervy by mi také šlo, že vím, že již nenapíši dopisy, které jsem chtěl jednoho "vhodného" dne napsat. Že jsem svým milým dost často neříkal, že je miluji. Teď nepropasu, neodložím a neuložím nic, co mi dělá radost a co přináší smích do mého života. Stále si říkám, že každý den je zvláštní. Každý den, každá minuta, každá vteřina je zvláštní. Dostaneš-li tento dopis, znamená to, že existuje někdo, kdo ti přeje něco dobrého. Jsi-li ale tak zaneprázdněn, že nemáš pár minut času přečíst a poslat toto poselství dále, protože "za chvíli, zítra, za týden..." je také dost času, možná už to nikdy neuděláš.
Tato Tantra přichází ze severní Indie. Udělej si trochu času na přečtení a zamyšlení. Je to Tantra, která přináší štěstí. Obíhá již dlouho kolem světa. Nenech si toto poselství jen pro sebe. Tantra by měla být poslána do 96 hodin dále. Dávej pozor, co se ti dalších pár dní přihodí. I když nejsi pověrčivý, uvidíš sám.
Pošli tuto zprávu nejméně
na 1 osobu: Tvůj život se zlepší..
na 2-4 osoby: Tvůj život se zlepší viditelně..
na 5-9 lidí: Tvůj život se zlepší i tvé cíle..
na 10-14 lidí: Obdržíš nejméně pět překvapení, během pár týdnů..
na 15a více: Tvůj život se drasticky změní a vše o čem jsi kdysi snil nabere podobu...


Verze 3.

Subject: Nejhezčí e-mail

Ten nejhezčí kolující dopis na světě, nad kterým bychom se měli opravdu zamyslet! Na tomto příběhu je opravdu něco pravdivého.

Pro informaci: trvá to jen dvě minutky si ho přečíst. Obětuj ten čas!!!

Můj nejlepší přítel otevřel šuplík od komody své manželky a vyňal v hedvábném papíru zabalený balíček. Nebyl to jen tak obyčejný balíček, bylo v něm krásné dámské spodní prádlo. On ten balíček rozbalil a zadíval se na to hedvábí a ty jemné krajky: "To jsem jí koupil, když jsme byli spolu poprvé v New Yorku. To mohlo být asi tak před 8 nebo 9 roky. Nikdy si to neoblékla. Chtěla si to obléci při zvláštní příležitosti. A teď, myslím, že je ten pravý okamžik". Přiblížil se k posteli a položil to hedvábné prádélko k jiným věcem, které byly připraveny pro pohřební službu. Jeho žena totiž zemřela. Pak se ke mě obrátil a řekl: "Neukládej nikdy nic na zvláštní okamžik. Každý den, který žiješ je zvláštní okamžik." A já stále dodnes myslím na jeho slova ........ta změnila můj život. Dnes čtu více a uklízím méně. Sednu si na balkon, kochám se přírodou a ignoruji plevel, který se rozrůstá mezi mými květinami. Trávím více času s rodinou, s mými přáteli a méně v práci. Pochopil jsem, že život je sbírka zkušeností, kterých si máme vážit. Od teď si už nic neschovávám na později. Denně používám své křišťálové sklínky. Když se mi chce, tak si obléknu mou novou koženou bundu i když jdu jen přes ulici do sámošky. I můj nejdražší parfém použiji, když se mi zachce. Slova jako např. "jednou" nebo "při příležitosti" už v mém slovníku neexistují. Když to stojí za to, tak chci dělat, slyšet i vědět vše hned. Nejsem si jistý, co by žena mého přítele udělala, kdyby věděla, že už zítra nebude. "Zítra", které každý z nás bere na lehkou váhu. Myslím, že by určitě ještě zavolala své rodinné příslušníky a své blízké přátele. Třeba by i zavolala pár lidí, s kterými by urovnala pár nedorozumění a nebo by se i pár lidem omluvila za věci, které byly nevyjasněné. Odpustila by možná vše, čím jí kdo ublížil. Ta myšlenka, že by třeba ještě šla do čínské restaurace /její zamilovaná kuchyně/ se mi líbí.

To jsou ty nevyřízené maličkosti, které by mě rušily, kdybych věděl, že mé dny jsou počítané. Na nervy by mi také šlo, že vím, že se už nemohu sejít s přáteli, které jsem chtěl jednoho "vhodného" dne navštívit. Na nervy by mi také šlo, že vím, že již nenapíši dopisy, které jsem chtěl jednoho "vhodného" dne napsat. Že jsem svým milým dost často neříkal, že je miluji. Teď nepropasu, neodložím a neuložím nic, co mi dělá radost a co přináší smích do mého života. Stále si říkám, že každý den je zvláštní. Každý den, každá minuta, každá vteřina je zvláštní.

Dostaneš-li tento dopis, znamená to, že existuje někdo, kdo ti přeje něco dobrého. Jsi-li ale tak zaneprázdněn, že nemáš pár minut času přečíst a poslat toto poselství dále, protože "za chvíli, zítra, za týden ....." je také dost času, možná už to nikdy neuděláš. Tato Tantra přichází ze severní Indie. Udělej si trochu času na přečtení a zamyšlení. Je to Tantra, která přináší štěstí. Obíhá již dlouho kolem světa. Nenech si toto poselství jen pro sebe.

Tantra by měla byt poslána do 96 hodin dále. Dávej pozor, co se ti dalších pár dní přihodí.I když nejsi pověrčivý, uvidíš sám. Pošli tuto zprávu nejméně: na 1 osobu: Tvůj život se zlepší.. na 2-4 osoby: Tvůj život se zlepší viditelně... na 5-9 lidi: Tvůj život se zlepší i tvé cíle.... na 10-14 lidi: Obdržíš nejméně pět překvapení, během pár týdnů na 15- více: Tvůj život se drasticky změní a vše o čem jsi kdysi snil nabere podobu.

Pošleš-li tento mail 9 (ale musí to být přesně 9 !!!) lidem, rozsvítí se na tvé obrazovce malé video.

Poznámka redaktora

Verze č.3 je šířena v DOC dokumentu s nesmyslným dodatkem, že po odeslání na určitý počet adres se přehraje malé video.

Adresa stránky: http://www.hoax.cz/retezove-emaily/tantra/
Alternativní odkaz: http://www.hoax.cz/index.php?section=retezove-emaily&action=hoax_detail&id=45

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Cybersecurity Conference Prague 2020
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
SDRUŽENÍ INTERNETOVÝCH OBCHODŮ  Internet-Shops.cz
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
SECIT.SK
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Lymfatické centrum Třebíč
JÓGA TŘEBÍČ Jógové centrum v Třebíči.
Doména LEVNAVEJCE.CZ je na prodej.