Rychlé vyhledávání

Reklama

Vyzkoušej zdarma - Prémiová internetová ochrana pro Windows


Diskuse : Varování před zloději na parkovišti hypermarketů


Robert Franc
05.06.2013 v 07:02
Doporučuji odpovědět na hoax takto: Pošli tuto zprávu 20 lidem a dostaneš zadarmo chleba s paštikou, potom vyjdi na ulici před dům jebni si ten chleba na čelo a zakřič: Jsem totální blbec,protože věřím na takovou krávovinu, jako je etězová pošta. Mám asi v hlavě naděláno a proto to posílám i dalším lidem. Chtěl bych poděkovat těm, co mi po celý rok 2012 půlku roku 2013 osílali dementní řetězové zprávy! už jsem měl být stokrát zamilovaný, 80 krát neštastný 250 krát bohatý a mnohokrát mrtvý. 65 krát mi měl supervirus zničit všechna data v PCpřípadně v mobilu. o jen kvůli tomu, že jsem neodeslaluto zprávu 15 lidem. Přísahám, že pokud tuto zprávu nepřepošleš aspoň 750 lidem, ak zítra v 18:30 h přijde dinosaurus a takovou Ti ji jebne, žeˇTě ani Google nenajde. S úctou Váš GOOGLE.

agila77-com
27.03.2013 v 22:44
Zloději na parkovištích jsou proto tomu každý věří! ? Ještě by to chtělo fotku a je to jasná prokázaná zpráva.

Mgr. Václava Beranová
27.12.2010 v 11:05
taký keCI václave nerozepisuj se tu :(())

javaa
26.08.2007 v 18:57
bude hůř

Martin
17.01.2006 v 20:54
To bych chtel videt, jak nekdo ukradne auto, ktere ma prorizlou pneumatiku :-) Tomu rikam nesmysl.

Kaacza
05.01.2006 v 13:44
Omlouvám se, myslela jsem pana Berana.

Kaacza
05.01.2006 v 13:42
Nesouhlasím s panem Velekem a už vůbec nesouhlasím s jeho analogií.

Nikdo neříká, že proti zlodějům se nemá bojovat, ale je třeba zvolit vhodné formy. Rozesílání řetězových dopisů prostě mezi takové formy nepatří.

Jak správně podotkl autor článku, každému se občas něco stane, a zahlcení emailových schránek různými varováními před krádeží/potopou/úchylem/podvodem/úředníkem/atd. je krajně nežádoucí. Už takhle mi chodí denně přes 50 spamů, z nichž většina mi nabízí, abych si prodloužila penis.

Problém řetězových dopisů je totiž v jejich neadresnosti, a často i nemožnosti omezit je např. časově a místopisně.

Chtěla bych moc poděkovat za tento server a jeho služby.

andre_z
26.12.2005 v 14:16
Souhlasím s vámi pane VELEK Dělám IT administratora v jedné firmě kdy jen naše pobočka má 100 mailových uživatelů. A když přijde podobný mail a že jich chodí teda dost. Vždy se najde nějaký BLBEC, který to přepošle, ale aby netroškařil zadá všem uživatelům v lokální síti. No a mezi těmi 100 je pak sposta jiných blbců co to šíří dál. A názor, že to je pravda tak proč to nepřeposlat. To, že bourá auty je taky pravda. Ale kvůli tomu přece nemusí každý řidič dostat desítky mailů o tom že se může auto nabourat...........

Jan Šebek
30.11.2005 v 14:07
Že se krade, to ví každý, tak proč bycom to měli připomínat, že, pane Velku? Že se víc krade před vánoci se asi ví také.
Jsem vděčen za připomínku, že se to stěhuje k hypermarketům. Když najdu auto s prázdnou pneumatikou u hyperu, dám si teď větší pozor - bez toho, že bych panikařil. Nezatáhnu roletku na zavazadelníku ve svém kmbíku. Mimochodem, kolegovi včera auto u hyperu taky vykradli, tam kde se mu léta nic nestalo...


Jiří Velek
29.11.2005 v 22:07
Pane Berane připomínáte mi jednu pracovnici ČNB (Ing.), která na na semináři o virech zcela vážně v plénu obhajovala názor, že proti virům, které šíří poselstvi papeže by se nemělo zasahovat.
Jestli Vám nestačí jako masové informování TV, černé kroniky a práce našich médií, která takové informace k šíření přímo vyhledávají tak byste se snad měl nad sebou zamyslet. HOAX je třeba odmítnout bez vyjímek a k jeho šiřitelům se stavět jako k šiřitelům infekce i když to je z jejich hlouposti.
Sekundární hrozbou tady je bezmyšlenkovitost s jakou to dělají !

Ing. Václav Beran
25.11.2005 v 10:17
Naopak si myslím, že v situaci, kdy není jiná forma masového informování nás všech o těchto případech, které rychlým tempem přibývají, je toto šíření emailem užitečné. Neříkám, že systémové.

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Cybersecurity Conference Prague 2020
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
SDRUŽENÍ INTERNETOVÝCH OBCHODŮ  Internet-Shops.cz
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
SECIT.SK
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Lymfatické centrum Třebíč
JÓGA TŘEBÍČ Jógové centrum v Třebíči.
Doména LEVNAVEJCE.CZ je na prodej.