Rychlé vyhledávání

Reklama

Vyzkoušej zdarma - Prémiová internetová ochrana pro Windows


Diskuse : Zachraňte tuleně


Eva Némethová
30.11.2010 v 21:48
No. Reaguju tři roky po posledním příspěvku. Dostala jsem mail s tuleni po několikátý a bezmyšlenkovitě ho neposílám dál (jako i ostatní. Nejdřív jsem se podívala do hoaxů, pak jsem si nalezla stránky Greenpeace a celé je prohlídla. Je fakt, že se toto děje, ale zaplaťpámbů Greeenpeace projevuje aktivitu i v tomhle problému. Nemůžeme víc, než se k Greenpeace připojit, nebo jej aspoň podpořit.

lachtan
05.10.2007 v 14:31
jste blbci nemáte to tam dávat jste zabijáci zvirat

tulen
04.10.2007 v 17:59
proc je nezachranite a zabijite je ochranci prirody pride vam to smesny blbci

michal
04.10.2007 v 17:54
jste blbci davat takovi kraviny

TejQa
27.09.2007 v 19:47
je to smutne ale tim ze to budete churt posilat tak ti vubec nic neviresite

anima
27.06.2007 v 15:40
a jeste ke vsemu je tam napsano barbastvYYYYYY...to snad delal 10letej fracek?

Bari
18.04.2007 v 20:38
Lucka: a od ceho myslis, ze ty emaily jsou? "zakladač" hoaxu to posila jen kvuli tomu, aby lidi byli smutny, a potom se deje presne to, co se deje. 90% lidi to posle dal a jsou z toho na mrtvici, a potom to nekomu chytrejsimu prijde treba 10x a toho to stve nejvic. Ja delam co delam, ale i tak mam ve schrance cca 10 spamu znamych, 3 nezname za den. a to te otravuje. ver mi

monisek
19.03.2007 v 11:58
co lidi dokážou a čeho jsou schopni

Lucka
28.12.2006 v 20:59
Vím každý má svůj názor...jeden si myslí že je to smutný a pravda druhý že je to blbost a klamání lidí.Podle mě je to hrůza co někteří lidi dokážou udělat...sice s tím nic nemůžem udělat ale pošleme to lidem a alespoň všichni ví čeho jsou lidi smutný...je to smutný tojo sama jsem se u toho vždycky rozbrečela ale ti lidi na to nemají právo.....aspoň ať lidi udělají to že pošlou e-mail dál...některým to příjde jako ztráta času ale aspoň se rozšíří co se děje na tomhle světě a že se tomu musí zabránit

morgan
02.11.2006 v 14:41
dalsie info u greenpeace(aktualne kampane a tak)

xxx
01.05.2006 v 21:30
Vzdy je lepsie mat aspon nazor, ako na to proste kaslat...
Podla mna je to smutne...

Lucie
03.04.2006 v 16:04
Ach jo, proč si pořád lidi myslí, že něco vyřeší jen tím, že pošlou tenhle mail dál. Klasický český člověk - huba mluví, ruce stojí. Zajímalo by mne, kolik z těch "zastánců" něco dělá pro přírodu osobně.

Zvědavka
28.03.2006 v 08:32
To je pěkný Milane, ale zapomněls napsat cos proti tomu ubíjení udělals? Taky jsi to jenom poslal a jseš hrozně spokojenej jaks jim pomohl?!?

Milan Janíček
27.03.2006 v 16:18
Dejme tomu je to nevyžádaná zpráva. Když jí člověk dostane několikrát, někoho to dejme tomu i obtěžije. Ale na těch fotkách je vidět ubíjení tuleňů holemi. Nelze přece měřit útapy těch zvířat při takovíém činu s obtěžováním nevyžádanou poštou. Ti tuleni nás mají v paži, žijí si po svém a nás neobtěžují. Lidi za nimi přijdou "k nim" a začnou je ubíjet. A kdo si chce vyzkoušet, jaké to je dostat bejsbolkou po lebeni, ať si zajde na Spartu a zařve tam "Baník".... Třeba pak pochopí tu podstatu...

Irena
17.03.2006 v 12:06
Chápu, že rozesílání meilů je obtěžující a ve většině případech dostává člověk mylné informace. Ale přesto si myslím, i po přečtení dané seminární práce,že jakékoliv usmrcování je brutální a člověk se chová jako spasitel světa, i když svět se bez něj docela dobře obejde. Zabíjení tuleňů pro(jak je nazváno v sem. práci) věděcké účely, kdy se sleduje která z usmrcovadel je efektivnější, je stvůrné a doslova lidské, protože lidé se chovají jako stvůry. A pro výborné finanční zajištění, nedprůměrnou životní úroveň, je člověk schopen tvrdit, bez nejmenších problému, že toto vybíjení je vědecky podloženo a že bez zásahu člověka, by vznikl obrovský problém na zemi.Ale koho se ten problém týká? Pouze a jen člověka, aby zde mohl spokojeně žít! Ale položme si otázku: Není nás na zemi příliš? Jakmile se přemnoží zvířata, příroda si sama lehce pomůže a nebo ještě lépe- mi jí pomůžeme...jak se hájí většina lovců. Avšak kdo pomůže nám? Nás nikdo nestřeží a nikdo neeliminuje tak, jako mi "udržujeme"...drancujeme přírodu! Někdy lituju, že jsem člověkem!

Josef Džubák
10.03.2006 v 23:39
Děkuji za upozornění - opraveno.

rejpavka rejpava
10.03.2006 v 23:15
...Většina lidí, kteří zprávu rozesílají se ani nepokouší tyto informace najít a jsou naivně spokojeni, "jaký dobrý skutek vykonaly".


To ano, ale nema tam byt "vykonali"??

Megera Sánská
09.03.2006 v 06:32
Přišlo mi to celkem asi 5krát, ale díky těmto stránkám jsem se poučila, dvakrát měř a jednou řež a koukla jsem se sem jetli tu o tom nepíšete a ejhle ono ano, je to docela hnusný zneužívat něčí práci na tohle...všichni známí z toho byli otřeseni, že je to šílené, ale aby hledalí dál je nenapadne, příště až někdo napíše, že když tento mail dostaneš tak skoš z okna na protest tak to snad lidi udělají. Myslet bolí.

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Cybersecurity Conference Prague 2020
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
SDRUŽENÍ INTERNETOVÝCH OBCHODŮ  Internet-Shops.cz
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
SECIT.SK
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Lymfatické centrum Třebíč
JÓGA TŘEBÍČ Jógové centrum v Třebíči.
Doména LEVNAVEJCE.CZ je na prodej.