Rychlé vyhledávání

Reklama

Vyzkoušej zdarma - Prémiová internetová ochrana pro Windows


Diskuse : Dobrý den, můj milý


Eva
04.12.2012 v 20:25
Zdravím Má milovaná, Máte Tim se kv li to pro m ? Žádám vás jménem Božím Odpov d t m okamžit Jakmile jsem obdržíme Vaši odpov budu p edal vaše informace je bance k p evodu pen z na zobrazování informací je v po ádku Mé jméno je paní Adele Madou, jsem trpí onemocn ním rakoviny vaje níku a m j doktor íká, že mám jen pár dní, aby odešel. Jsem 53 rok od Franca, ale je založena na Pob eží slonoviny. Byl jsem ženatý s pozdní Paul Madou, který byl dodavatel s vládou Pob eží slonoviny p edtím, než zem el po n kolika dnech v nemocnici. Jsem obchodní žena zabývající se vývozem kakaa Když m j manžel byl naživu, uloženy ástku 2.500 dolar milion dolar s bankou v lvoire slonoviny. V sou asné dob tyto peníze je stále v pé i banky tady v Pob eží slonoviny. M j doktor mi ekl, že je velmi pravd podobné, že zem u b hem n kolika dn nebo m síc v d sledku rakoviny krve {LUCAMIA}. Jsem se rozhodla darovat peníze na charitu na vás, protože nemám dít zd dit ji a její lepší nemám um ít opoušt t peníze zde, aniž by dosáhl na chudé a mén privilegované ty ve spole nosti. Jakmile dostanu Vaši odpov jsem se íct mé banky p evést peníze na vás. Informace co je požadováno od vás jsou: Vaše celé jméno (......................... Doma nebo v kancelá i adresy (.............................. Vaše Direct Tel & Fax °: (....................., S t mito informace je, budu p edat Bance okamžit pro p enos fond na vaší pozici. Prosím, modlete se za mne vždy a nechat Bože, dej mi víc Dobré zdraví z stat v tomto sv t . Prosím, modlete se za mne vždy brzy jsem se jít na operaci srdce. Já se modlím a prosím Boha o božské laskavosti P eji Vám hodn št stí a š astný a klidný týden. B h žehnej vám i vaší rodin Mrs.Adele Madou.

JiFi
14.12.2010 v 15:15
Mám tu podobný text: Dobrý den, milí, Doplněk den, prosím, omluvte mě, jestli jsem zasahovat do vašeho soukromí, moje jméno je Nancy Amadou, věk 24, výška 5 ft 11 palců, váha 61, já jsem jediná dcera pozdní pana Abdoulaye Amadou z republiky Pobřeží slonoviny v západní Africe, můj otec byl obchodní magnát a politik. Pozoroval jsem vás důležité osobnosti před i zhotovené mého názoru se na Vás. Prosím, budu rád vědět více o vás, protože mám s sebou určité finanční prostředky, které budu chtít investovat do dobrých obchodních tam ve vaší zemi. Přeji vám mohl být upřímný, aby mě tak, že můžu jít do této investice s vámi o mé vlastní, a budu také potřebovat vaše dobré rady. Za prvé, já chtěl vědět, co děláte pro bydlení, nezapomeňte si upoutala mou pozornost, že byl důvod, proč jsem kontaktoval vás na prvním místě. Budeme vědět víc sami sebe, jak jsme spolu komunikovat. Děkujeme za pochopení a doufal, že slyším od vás brzy. Z mého srdce, Nancy Amadou Hello dear, Complement of the day to you, please pardon me if i interfere into your privacy, my name is Nancy Amadou, Age 24, height 5 ft 11 inches, weight 61, i am the only daughter of Late Mr. Abdoulaye Amadou from The Republic of Côte d\'Ivoire in west Africa, my father was a business tycoon and a politician. I observed you are an important personality before i made up my mind to contact you. Please i will like to know more about you because i have with me some funds which i will like to invest in a good business over there in your country. I wish you could be honest to me so that i can go into this investment with you by my self and i will also need your good advices. First of all, I will like to know what you do for a living; remember you caught my attention that was why i contacted you in the first place. We will know ourselves more as we communicate along. Thanks for your understanding, hoping to hear from you soon. From my heart, Nancy Amadou

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Cybersecurity Conference Prague 2020
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
SDRUŽENÍ INTERNETOVÝCH OBCHODŮ  Internet-Shops.cz
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
SECIT.SK
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Lymfatické centrum Třebíč
JÓGA TŘEBÍČ Jógové centrum v Třebíči.
Doména LEVNAVEJCE.CZ je na prodej.