Rychlé vyhledávání

Reklama

Diskuse : Jürge Krügger testament


Karel Úlehla
16.12.2011 v 08:08
Tento mi přišel dnes

Karel Úlehla
16.12.2011 v 08:05
DENNIS BUTLER ZSANETT (Principal Partner) LIBERTY LAW FIRM. 415 ROYAL LIVER BUILDING , PIER HEAD, LIVERPOOL , ENGLAND. Email: dennis_butler002@hotmail.com GOOD DAY MY BELOVED On behalf of the Trustees and Executor of the estate of Late Engr. Reinhard, I once again try to notify you as my earlier letter to you returned undelivered. I hereby attempt to reach you again by this same email address on the WILL. I wish to notify you that he made you a Beneficiary to his WILL. He left the sum of Seventeen Million Five Hundred Thousand British Pounds (£17,500.000.00 British Pounds Sterling) to you in the codicil and last testament to his WILL. This may sound strange and unbelievable to you, but it is real and true. Being a widely traveled man, he must have been in contact with you in the past or simply you were recommended to him by one of his numerous Friends abroad who wished you good. Engr. Reinhard until his death was a member of the Helicopter Society and the Institute of Electrical & Electronic Engineers. He had a very good heart and was a philanthropist. His great philanthropy earned him numerous awards during his life time {I.E.UNO, WHO, & UNESCO}. Note: He died on the 13th day of December, 2007. At the age of 80 years, and his WILL is now ready for execution. According to him this money is to support his humanitarian activities and to help the poor and the needy in the society. Please if you receive this message this time as I am hoping, kindly endeavor to get back to me as soon as possible to enable me finalize the transaction. I hope to hear from you in no distant time. Sincerely yours, DENNIS BUTLER ZSANETT Email: dennis_butler002@hotmail.com (Principal Partner) LIBERTY LAW FIRM.

Vložit příspěvek do diskuse

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
Potvrzovací kód:
 
Příspěvky v diskusi jsou nezávislými příspěvky návštěvníků a čtenářů serveru HOAX.cz a nemusí být vždy v souladu s názory provozovatele nebo osob přímo spojených se serverem HOAX.cz
Provozovatel serveru HOAX.cz nemůže zasahovat do obsahu příspěvku, ale vyhrazuje si právo celý příspěvek odstranit, bude-li obsahovat urážky, sprosté výrazy nebo případnou reklamu.
Pokud jste dostali upravenou verzi hoaxu, nevkládejte ho, prosim do, komentáře, ale zašlete na adresu info@hoax.cz, kde bude v nejbližším možném termínu přidán jako další verze hoaxu nebo jako úplně nový hoax.

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
Jógové studio Marcel Třebíč Havlíčkovo náb. 37
JÓGA TŘEBÍČ Jógové centrum v Třebíči.
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé