Rychlé vyhledávání

Reklama

volání o pomoc z miss Elna Carole Janvier

První výskyt: 02.2010

Text hoaxu


Nejdražší,

Vím, že tento dopis m že znít divn , aby vás jako you dont know me, nebo si splnit p edtím, ale za nu tím, p edstavím se vám. Mé jméno je miss Elna Carole Janvier, je mi 17 let. Byl jsem tla il napsat Vám tento dopis kv li nedávné tragédii, která postihne zem , která má sundenly oto il, abych se stal ophan v mrknutím oka. Byl jsem š astný teenager, který v il, že jsem byl zvláštní stvo il B h, protože privilegia dal mi v život se dcera otce mého, ale tohle všechno sundenly radost byla zase do smutku a bolesti v úterý dne 12. ledna 2010 v 21:53.

Byl jsem spokojen žije se svou rodinou, otec Dr. Frederique Janvier a moje matka paní Nastassia Janvier.I byla jejich jediná dcera, a proto jim, aby m to drahé. M j otec byl velvyslancem v Haiti, Pob eží slonoviny, od roku 2006 až do 12.ledna 2010, kdy zem t esení, které nastalo. Šel na dovolenou na 2.ledna spolu se svou matkou do naší zem Haiti, že tragédii vzali život mého milovaného otce a milované matky, nechal m tu sám v Pob eží slonoviny, protože já jsem zaneprázdn n externích zkoušek, které surpose skon it na 16 lednu 2010, m j otec volal den p ed událostí a ekl mi, abych se k nim p ipojil na Haiti, hned jsem se díky mé zkoušky, ale bohužel se mi, že byl v poslední dob jsem slyšel hlas mého milovaného otce a matky.

od smrti mého otce a matky, jsem ztratil všechny nad je v život jako moji rodi e nejsou další a vedle je velmi velký politický problém v této zemi a já dont mít jiné osoby, tedy i moji rodi e nejsou nic víc, ale Týden po incidentu jeden editel banky Atlantique Cote d'Ivoire mi zavolal a informoval m , že m j otec uložena ástka jednoho milionu eight hundred a fifty thousand nás dolar ($ 1.850,000.00) v obecném sv eneckého ú tu, která byla v domant po mnoho m síc a využil své jméno nejbližšího p íbuzného do tohoto fondu.

Te chci, abys mi pomohl, aby tento fond p evést na sv j ú et, protože jsem práv jen 17 let a pošlete mi dopis s výzvou, aby s vámi ve vaší zemi, kde bych mohl z stat a dát za mnou smrt mých rodi pozd , a pokra ovat ve svém vzd lávání, pak jste mi pom že tento fond investuje do velmi dobrých obchodních ve vaší zemi, která vám bude incharge, protože jsem práv jen 17 rok a Nevím nic o podnikání. takže z tohoto d vodu budete mít na starosti veškeré obchodní vám bude líbit nám investovat prost ednictvím tohoto fondu. Nemohu se vrátit do své zem , Haiti, jak to bude vždy m vyplnit bolestí mých rodi pozd , to je d vod, pro žádám vaši up ímnou pomoci obnovit radost mému životu. Modlím se, aby B h vám dá odvahu zachránit duši z tohoto utrpení.

Jakmile slyším od vás dám vám kontakt na b ehu, kde byla uložena tohoto fondu, ale každé zpožd ní od vás dám šanci najít jinou osobu pro stejný ú el jako politické krize je zde geting vymkla z rukou každý den Obávám se ze ztráty mého života.

Vaše up ímné
Miss Elna Carole Janvier.


Adresa stránky: http://www.hoax.cz/scam419/volani-o-pomoc-z-miss-elna-carole-janvier/
Alternativní odkaz: http://www.hoax.cz/index.php?section=scam419&action=hoax_detail&id=1062

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
Jógové studio Marcel Třebíč Havlíčkovo náb. 37
JÓGA TŘEBÍČ Jógové centrum v Třebíči.
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé