Rychlé vyhledávání

Reklama

XERO BANK NÁHRADY UNIT (20100220)

První výskyt: 02.2010

Text hoaxu

 
Pozor,
Vzhledem k petic Organizace spojených národů, I-generální tajemník Klaus WELLE v jde o podvodné činnosti se děje v západní Africe sub-region s bezpečnostní agent a diplomatům, kteří se zdržovací fondy lidí, zásilku a cenností v jejich vazbě a poptávky nehorázné poplatky se dostat jejich zásilky propuštěné k nim.
 
Měli jsme několik setkání po dobu 7 měsíců, které skončilo 2 dny s bývalým tajemníkem-General (Hon. Kofi Annan), Organizace spojených národů. Nicméně, jsme šli do OSN ústředím v SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH na 15. července 2009 a zřízení tohoto výboru s jediným cílem likvidace všech těchto anomálií a díky, že jsme Vás mohli kontaktovat dnes v této oblasti.
 
Tento e-mail osoby, které byly v scammed Česká republika, Spojené národy dohodly na vyrovnání jim suma € 500,000,00 eur Ty zahrnují všechny zahraničních dodavatelů, které mohou neobdrželi jejich smlouvy částky, a lidé, které mají nedokončenou transakce nebo mezinárodní podniky, které se nepodařilo kvůli problémům vlády, atd.
 
Našli jsme vaše jméno v našem seznamu, a to je důvod, proč jsme Vás mohli kontaktovat, ty byly dohodnuty a byly řádně podepsané.
 
Proto jsme rádi, že Vám oznámit, že opatření je zcela uzavřena provést platbu co nejdříve v naší nabídce je velmi transparentní.
 
Nicméně, to je nám potěšením Vám oznamujeme, že vaše ATM Číslo karty; 5428 0500 1100 4432 byl schválen a modernizovány ve váš prospěch.
 
Mezitím bude vaše tajemství Pin být k dispozici co nejdříve potvrdí, že nás přijetí Vašeho ATM KARTY.
 
ATM Card hodnota je € 500,000.00 Euro Only. Oznamujeme Vám, že zrušení maximální hodnotě € 4,000.00 je povoleno denně.
 
Všimněte si, můžete provést výběr v kterémkoli místě ATM Centrum vašeho výběru / nejbližší na vás všechny, kde na světě. Máme rovněž k závěru, dodávky uzavřel s naší akreditované společnosti kurýrní služby dohlížet na poskytování ATM karta vám bez dalšího odkladu.
 
Informováni, že vaše odpověď bude telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu Only. Jakékoli další zpoždění bude potěšení z UNRC používat svůj fond na pomoc lidem, kteří byli vysídleni v súdánském Dárfúru Afriky, které můžete vidět na této stránce www.savedarfur.org a oběti tsunami v Asii. Takže jste se na radu, aby předal tuto funkci ředitele odboru Bankomat SWIFT KARTY Proto byste ho poslat své celé jméno a telefonní číslo / Vaše správnou e-mailovou adresu, kam chcete ho poslat ATM pro vás..
 
Kontakt Rev Apoštol Hayford Ikponmwonsa Alile ihned pro ATM SWIFT CARD:
Adresa: Xerobank Plaza, Texas Spojených států amerických
Telefon: 210-591-8368
Kontaktní osoba Apoštol
:  Rev Apoštol Hayford Ikponmwonsa Alile
Elektronická pošta: westernunioncontactdirect@yahoo.com.hk
 
Pracujeme podle ústavy závazné tohoto výboru, jakož i pomoci méně oprávnění přes to znamená. Budete muset obrátit na výše uvedených institucí, telefonicky nebo e-mailem. Doufat, že slyším od vás, jakmile obdržíte ATM.
 
Učinit svět lepším místem.
 
Pozdravy,
Pan Klaus WELLE
Secretary-General  ©.
If you have received this email in error. You are advise to delete this email or destroy the content of this email. Do not reply this email Contact the person ABOVE directly for ATM SWIFT CARD
 

Poznámka redaktora

SCAM nabízející odškodnění za SCAM.
Princip podvodných dopisů - SCAM 419

Podvodná skupina rozešle obdobné podvodné dopisy na milióny adres. Pisatel(ka) se většinou vydává za Nigerijského občana, ale nebývá žádnou výjimkou i jiná země.
Cílové adresy jsou posbírané z mnoha různých zdrojů po celém světe. Podvodné gangy mohou využít vlastní nástroje pro sběr adres nebo některou databázi koupit.

Pak už stačí jen čekat, až se někdo na podobný e-mail nachytá. Přestože se to zdá neuvěřitelné, počet naivních lidí, které zláká snadná vidina bohatství, bývá několik procent. Mezi nimi jsou i lidé s vyšším vzděláním, doktoři a právníci.

Jakmile oběť odpoví, podvodníci s vyžádají potřebné informace, aby mohli transakci uskutečnit. Pokud je dotyčná osoba nedůvěřivá, mají podvodníci pro ni připraveny falešné dokumenty, certifíkáty, zfalšovaná potvrzení třetích stran, údajně zapojených do obchodu a nechybí ani připravené internetové stránky falešných bank nebo fiktivních přepravních společností, na nichž si nedůvěřivá oběť může "ověřit" podstrčené informace.

Plánovaný převod peněz se z nějakého fiktivního důvodu nepovede a podvodníci začnou tahat z oběti peníze na nečekané výdaje - různé poplatky a úplatky. Případně jsou požadovány různé doklady a informace. Vše trvá tak dlouho, dokud je postižený ochotný platit.

V některých případech se stalo, že zločinci žádali oběť o návštěvu Nigérie nebo jiné země k dokončení transakce. Zde pak dojde k setkání falešnými nebo se zkorumpovanými úředníky. Postupně se začnou se objevovat další problémy a pro jejich vyřízení je potřeba uhradit další poplatky. Pokud se oběť snaží z obchodu vycouvat, bývá různě vydírána. V některých případech byla dokonce i zavražděna.

Na podvodné dopisy nedoporučuje reagovat, protože se tím potvrdí funkčnost adresy a na ni pak mohou být zasílány další podvodné nabídky, falešné loterie a podobně.
Rozhodně se vyvarujte zasílání různých soukromých údajů, čísla pasu nebo dokonce jeho fotokopií, protože i tyto údaje pak mohou být snadno zneužity k jiné trestné činnosti.

Adresa stránky: http://www.hoax.cz/scam419/xero-bank-nahrady-unit-20100220/
Alternativní odkaz: http://www.hoax.cz/index.php?section=scam419&action=hoax_detail&id=1050

Naši partneři

Týdny mediálního vzdělávání - NA PRAVDĚ ZÁLEŽÍ
Projekt E-Bezpečí
MANIPULÁTOŘI.CZ
Internetem Bezpečně
Konference SECURITY
Hustej INTERNET
NEŠLAPE.CZ - NEŠLAPE Vám počítač? Odvirování PC, zrychlení počítače, ...
Viry.cz
PARANOIA.CZ
AVAST!
Check Point
Safer Internet
ToolStore - Nářadí, nástroje, pomůcky, nože, kvalitní rukavice

Podpořte nás

Bitcoin:
Bitcoin: 183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn
Bitcoin adresa:
183jkMBfXdzYzK93vUPmrchohjLtLb3sDn

Ikona pro Vás

HOAX.cz

Hoax.cz je archivován

WebArchiv - archiv českého webu

Doporučujeme

ZvolSi INFO - Surfařův průvodce po internetu
No More Ransom! Dekryptovací nástroje.
Právě dnes
RigoloKids - kvalitní dětské oblečení a doplňky z prémiových materiálů
Antivirové centrum
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
CZilla
soom.cz
IMPROVE ACADEMY s.r.o.
Holičství, pánské kadeřnictví v Třebíči
Včelařství Špaček - kvalitní med a včelí produkty
Jógové studio Marcel Třebíč Havlíčkovo náb. 37
JÓGA TŘEBÍČ Jógové centrum v Třebíči.
Jóga s Pepou pro začátečníky a pokročilé